SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 dniowy split, 4 razy w tyg?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 113
Witam,

Trenuje 4 lata splitem 3 razy w tyg, teraz mam więcej czasu i zacząłem ćwiczyć 4 razy w tygodniu zazwyczaj są to teraz dni wt czw sob niedz ale to nie ma znaczenia. Taki przykład wt-klata triceps brzuch / czw-plecy biceps / sob- nogi barki / niedz- klata triceps brzuch / kolejny tydzień wt- plecy biceps itd. i teraz pytanie czy to wgl dobry pomysł tak ćwiczyć? Kolejna sprawa to taka, że zawsze ćwiczyłem w domu i z racji tego, że mam niewiele sprzętu nogi robiło się trochę słabiej. Teraz na siłowni nogi dają tak w d*pe, że na barki już nie mam sił więc pomyślałem, czy mógłbym rozdzielić to tak, że z nogami zrobię brzuch a barki rozdzielę na przedni i tylny akton i wrzucę do klaty i pleców.



Proszę o jakieś porady :] a no i jeszcze dodam, że nie ma opcji żebym ćwiczył fbw ;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2556
1 dzień - nogi
2 dzień - klatka + triceps
3 dzień - plecy
4 dzień - barki + biceps

Brzuch można wrzucić do nóg i pleców.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dlaczego gdy cwiecze na sile to sila mi spada?

Następny temat

Zwiększanie obciążenia w wyciskaniu - porady,tipy.

WHEY premium