SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

6 razy w tyg. codzienie 1 partia, czy to ma sens?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1568
Trenuje koszykowke i chcialbym zyskac mase ale dziennie moge cwiczyc ok godziny czyli 1 partia, czy takie cwiczenie ma wogole sens?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
ja proponowalabym jakas ogolnorozwojowke

SFD user ®

Get Big Or Die Tryin' ©

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Ciekawe, Piotrek, ciekawe...)

<<< Wszystko zaczyna się w umyśle... >>>

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17953
przeraza mnie ogrom wartosci merytorycznych w twojej wypowiedzi
LWA sobie nabijasz

SFD user &reg;

Get Big Or Die Tryin' &copy;

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Grasz w kosza i chcesz nabrac masy?? Zwolni cie to, mniejszy wyskok, bardziej edziesz sie meczyl. Pozatym 6 ray w tyg to o wieeele za duzo!! A kiedy regeneracja?? Trening ogolnorozwojowy

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2034
TRENUJE 6 RAZY W TYGODNIU PONIEDZIALEK-CZWARTEK KLATA 10X10 WTOREK-PIATEK NOGI I PLECY 10X10 SRODA-SOBOTA BIC,TRIC, 10X10. OPROCZ TEGO CODZIENNIE WIECZOREM BRZUCH NIEDZIELA ODPOCZYNEK CZY TO TROCHE NIE ZA DUZO NIE CHODZI MI O MASE CHCE TYLKO TROCHE ZRZUCIC BRZUCH I PODKRESLIC PARE MIESNI

http://www.sfd.pl/temat187529/ super trening na siłe!!!!Trening nazywa sie "GAŁY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Silvo napisz cos wiecej o sobie:
1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów(z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.

Napewno cos sie wymysli

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2034
1- mozna powiedziec ze nie trenowalem prawie wogole chodzi mi tylko o poprawienie troche wygladu i zrzuceniu brzucha. Nie ma to byc kulturystyczna sylwetka tylko troche widocznych pare miesni
4-od 16.00 do poznego wieczora mam czas wolny a ze sprzetu mam sztange i troche chankli o roznym ciezarze
5-przeciwwskazan medycznych nie mam zadnych
CO BYS MI ENZO ZAPROPONOWAL ZA CWICZENIA I JAK CZESTO MAM CWICZYC ZEBY OSIAGNAC TO CO CHCE I W DOSC KROTKIM CZASIE

http://www.sfd.pl/temat187529/ super trening na siłe!!!!Trening nazywa sie "GAŁY"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Jako ze zaczynasz polecam trening cykliczny https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104858

Na poczatek trening wprowadzajacy, zebys obyl sie z ciezarami, pozniej mozesz zastosowac jakis trening redukcyjny.

Enzo

Enzo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps. Stanął na 40 cm i ani drgnie.

Następny temat

CZY KTOŚ POLECI W SIEDLCACH DOBRĄ SIŁOWNIĘ?

WHEY premium