SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 2

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 574074

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
masti
Diety kulturystyczne maja jedna wadę o której się czasem zapomina-gdy się z nich wychodzi organizm puchnie w oczach-w tym także brzuch niestety...

Ten też spuchł.

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
A wyszedł z diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731747
Frank Zane, 72 lata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Frank mimo wieku trzyma się świetnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
Zane, zawsze na propsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731747
Clarence DeVis aktualna forma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 174 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Chyba nie fotomontaż co ? :O aaa teraz zobaczyłem że jest na oficjalnym pejsbuku arniego. Także nie fotomontaż ! Forma idzie!









Zmieniony przez - alexwow w dniu 2014-03-30 19:59:51

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388246
to nie zawsze jest fotomontaz, maja kase, maja dietetykow czy trenerow(akurat arni nie potrzebuje) to i jako tako do filmow wygladaja, obejrzyj sobie na youtubie jak przygotowywali aktorow do 300

gibson pare miesiecy temu, przygotowywal sie podobno do expendables 3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4568 Napisanych postów 49011 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522667
Gibson dobrze przytyrany, podobają mi się takie sylwetki jak jego i Wahlberga, w bezrękawniku kozacko wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 174 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Knaga wiadomo, jak się wezmiesz za siebie to sie wszystko da. Bardziej chodziło mi czy arni naprawde robi forme, czy ktoś po prostu wrzucił to do neta. Krążą słuchy że arni przygotowuje się do T5. Dla mnie idealnie ! Nie wyobrażam sobie tego filmu z kim kolwiek innym w roli terminatora niż arni. A zdjęcia gibsona sam wrzucałem jakiś czas temu na forum ;)

"aaa teraz zobaczyłem że jest na oficjalnym pejsbuku arniego. Także nie fotomontaż ! Forma idzie! " to dodałem potem, bo na początku zobaczyłem fote na necie. A dopiero za jakiś czas znalazłem potwierdzenie że to nie fake na pejsbuku :) Dlatego miałem wątpliwości.

Zmieniony przez - alexwow w dniu 2014-03-30 22:28:43

RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

15 edycja:IBFA Mr&Ms World-Rzym 2012

Następny temat

IFBB BRITISH GRAND PRIX 2012

WHEY premium