SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodnik ATLETA TEAM vs KONIU - pods. 70 str. TEST MR.BIG , BIG ZONE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Solaros, 22.X. zaczął się o godzine 00:00, więc dobrze pokazuje, Koniu pisał posta niecałe 18 godzin przed Toba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Rozleniwicie się. Dawaj wypiski.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
.

Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-10-24 21:35:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697


Siemano! Forum w czwartek coś nie trybiło, a w piątek prosto z pracy do Zabrza wyjechaliśmy także wrzucam przygotowaną jeszcze w zeszłym tyg zaległą wypiskę.






TRENING BARKÓW I NÓG 20:10:2011:



Zarzut ze zwisu 5serii



seria1: 47,5kg x 10 powtórzeń

seria2: 47,5kg x 8 powtórzeń

seria3: 45kg x 8 powtórzeń

seria4: 45kg x 7 powtórzeń

seria5: 45kg x 6 powtórzeń







Seria łączona:



a)Rwanie ze sztangielką, b)unoszenie sztangielek bokiem, c)unoszenie sztangielek w opadzie tułowia.




a)ciężar 12,5kg x 12 powtórzeń - wszystkie 3 serie;

b)3 serie po 7,5kg x 2 w unoszeniu bokiem;

c)5kg x 2 w opadzie tułowia, także 3 serie.





Przysiady na maszynie 6 serii



Ciężar 20 (maszyna) + 2x30kg, siady za kolano, 6 serii takim ciężarek, powtórzenia kolejno- 8;8;7;7;6;6





Seria łączona:



a)Wypychanie ciężaru na suwnicy, b)prostowanie nóg na maszynie, c)wykroki 3 serie



a)suwnica+95kg wszystkie serie, ilość ruchów kolejno: 12;10;10

b)prostowanie nóg na maszynie: 4x5kg+10kg 12;12;12

c)3 serie samym gryfem



Wspięcia na palce na maszynie 4 serie, max powtórzeń.



65kg x 15; 14; 14; 13



Trening dobry, mało ludzi dzisiaj na siłowni było także poszło szybko. Jutro pewnie będzie tam kocioł bo wszyscy na weekend będą forme robić.







Po treningu jak wczoraj już zresztą wspominałem 80g carbo pur big zone i 30g izolatu + glutamina + bcaa mr.biga







Wszystko planowo. Duża porcja brokułów, po powrocie do domu z warzyw już do końca dnia tylko one.





ps. edycja postów wciąż nie działa, także wklejam ten post jeszcze raz i proszę o usunięcie wcześniejszego, thx.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697




W piątek od rana wszystko ustawione pod wyjazd na Puchar Polski razem z ATLETA TEAMEM. Wrażenia super, impreza moim zdaniem bardzo udana.

Poniżej kilka fotek.



























































Co do treningu najbliższy we wtorek, czyli jutro, bo późno wróciliśmy i zwyczajnie nie mam na niego dzisiaj siły.

Jeżeli chodzi o jedzenie podczas wyjazdu to nie ma tragedii, Wpadło całkiem sporo mięsa m.in z grillowanych filetów czy piersi panierowanej, której nie jadłem z rok już...
Na śniadania szło głównie ciemne pieczywo + różnego rodzaju dobrze wyglądające wędlini, sałatki (w tym mój faworyt: grecka) oraz jajka. Pierwszy raz miałem okazję spróbować sushi, na które co prawda jako oddzielne danie się nie zdecydowałem (wybrałem grillowanego łososia), ale wystarczyło to abym przekonał się na własnej skórze, że to nie dla mnie . Także bez obaw, pozostaję przy kurze i ryżu. Z suplementów brałem tylko mono i tributeca. Wyjazd udany w każdym razie i miło będę wspominał.


Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-10-25 14:38:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
dupa, nic nie widac
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697


Dzień poświęcony regeneracji po Zabrzu, jedzenie dopięte na ostatni guzik. Warto było przesunąć trening, a nie robić go byle zrobić...





Tak jak pisałem wyżej, wolne.



Monohydrat - 5g na czczo
Tributec 2000 - 2 tabletki przed snem
Amino Fuel - 5 tabs między 4 a 5 posiłkiem




Posiłek 1:
płatki owsiane górskie
isolate Pur - idzie teraz znacznie szybciej z racji, że transformator się skończył i ładuje izolat takze po treningu
oliwa z oliwek

Posiłek 2
makaron z mąki durum
pierś z kurczaka
olej lniany
brokuły
ser pleśniowy

Posiłek 3:
makaron z mąki durum
pierś z kurczaka
olej lniany
warzywa
ser pleśniowy

Posiłek 4:
makaron z mąki durum
pierś z kurczaka
olej lniany
warzywa
ser pleśniowy

Żarło

Posiłek 5:
Muscle Protein Mr.Big
placek Owsiany
(płatki owsiane, jaja, cebula, sól, pieprz)

Posiłek 6:
twaróg chudy
orzechy włoskie



Zmieniony przez - Banan w dniu 2011-10-25 18:50:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4417
ale kupa się tu zrobiła, gdzie jest koniu i co się dzieje z tym testem ??!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Są problemy z forum jak wiesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bcaa ativlab wisniowe jadł ktoś

Następny temat

Xpand + Cytocell + mono + carbo

WHEY premium