SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapotrzebowanie kaloryczne?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Witam, obliczałem przed chwila swoje zapotrzebowanie. Obliczając wg wzoru z podwieszonego tematu o zapotrzebowaniu wyszło mi że potrzebuje 3105 kcal. Wg kalkulatora aby utrzymać wage potrzebuje 3700 kcal. Jak sie do tego odnieść? Tzn posluchac tego co wyliczylem czy obliczen z kalkulatora? Moim celem jest stabilizacja wagi a waże 82 kg przy dużej aktywności fizycznej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
spora roznica. prawda taka ze te obliczenia sa tylko teoretyczne i daja jakis punkt odniesienia. moze wez cos pomiedzy (3400 kalorii) i obserwuj swoje cialo. bedziesz tyl to zmniejsz kalorycznosc, bedziesz tracil na wadze to zwieksz. jezeli wybierzesz ktoras z tych wartosci tez bedziesz musial obserwowac organizm bo nie trafisz z obliczeniami w 100% dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
ok tak bedzie trzeba zrobic, a powiedz mi jeszcze jakie proporcje procentowo białka ww i tłuszczy mają być żeby utrzymać wage i zachować zdrowy wygląd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
mysle ze na utrzymanie wagi bialka to tak z 1,5g/kg masy ciala. tluszczu podobnie a reszta to wegle. chyba ze latwo Cie podlewa to mozesz zmniejszyc ilosc wegli a zwiekszyc tluszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
to wychodzi 123g białka przykładowo to 492 kcal. to tyle białka mam przyjąć dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3110
Białka możesz dać 1,5g a resztę kcal podzielić sobie na ww/t. pzdr

Train smart. Eat right. Sleep 10 hours a day”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Nie chce mi się wierzyć ze tylko 500 kcal białka a aż 2900 kcal ww i tłuszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 67 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4544
co do twojego pierwszego pytania bardziej bym sie trzymał wzoru dlaczego ? odp. jest prosta podajesz tam więcej informacji na swój temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2630
Mam wątpliwości co do ilości tluszczy, żeby nie dostarczac nie potrzebnych skladnikow i było zdrowo, żeby nie tworzyć tkanki tluszczowej a wręcz przeciwnie trochę jej zrzucić to ile dokladnie mam spozywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3110
Daj aeroby do tego i powinno byc ok

Train smart. Eat right. Sleep 10 hours a day”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie obciążenie na bieżni?

Następny temat

Dieta do oceny 105kg

WHEY premium