SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiast sztangi - HANTELKI !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 745
Ostatnio pare osob mi doradzalo aby robic wiekszosc cwiczen hantelkami a sztange odstawic :)

Dzisiaj wlasnie bylem na silowni i robilem klatke biceps i jestem bardzo zadowolony z wyciskania hantelkami. Przyszedlem do domu i popatrzylem w lustro i taki bylem zarypiscie napompowany lepiej nic po sztandze :)
Nie ukrywam ze bylo ciezko ale potrafilem dpojsc do 20kg w jednej lapie i wyciskac :) bylo spoko ;)

Naprawde doradzam sztangielki ;)

....:::: Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy ::::....

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jezeli chodzi o wyciskanie na atlasie to tak jak piszesz. Do pelnego wyprostu ramion.
Jest jeszcze technika,ktora mowi aby nie prostowac ramion do konca. Wtedy miesnie sa w stalym napieciu i nie ma blokowania w stawach(czyli odpoczynku)
Ale jak na Twoj staz trenigowy mysle,ze Ci to nie potrzebne.


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
A ja doradzam Hantle+sztanga wspomagane atlasem
Wtedy sie dopiero spompujesz


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja tez robie czesto sztangielkami i powiem ci ze tez mam podobne efekty lepsze napompowanie(ogolnie lepsze efekty) , ale sztanga tez wazna .. Sztanga pomaga mi w budowaniu masy,sily....

Najlepszym nauczycielem jest czas, ale nie zawsze ma dobrych uczni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Takie rodzielanie,ze hantelki daja lepsze napompowanie,a sztanga sile i mase jest bez sensu.
W budowaniu masy wolne ciezary (sztangielki-sztanga) sa najwazniejsze,ale nie wolno zapominac o atlasach.


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
troche kultury...

Chce przytyc !!! A tak pozatym Forza Roma!!!!!! pilka nozna rulez a najlepsza liga swiata jest serie a!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Xibit wyloozuj deczko.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Xzbit lepiej sie nie powtarzaj.


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra cichy figa tylko wez mnie nie bij , ok????? bo sie ciebie boje , hehe strasznie ... A teraz na powaznie:cichy wez sie zastanow co gadasz...

Najlepszym nauczycielem jest czas, ale nie zawsze ma dobrych uczni .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
U mnie jest tak, że skos robie najczęściej sztangą natomiast na płaskiej sztangi praktycznie nie tykam ale jeśli na Ciebie to działa to super niech Ci służą

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i tak ma byc , jezeli to na ciebie dzala to tak rob... A nie takie spece sie wypowiadaj ze sztanga to na cos tam na cos, sa to bzdury.Jezeli na kogos dzala bardzje hantelka (daje mu efekty) to powinien wlsnie ta hantelek meczyc ile wlezie , i nie sluchac sie innych !!!!!!!!!

Najlepszym nauczycielem jest czas, ale nie zawsze ma dobrych uczni .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozklad z podzialem na grupy miesniowe

Następny temat

zakwasy- oznaka dobrego treningu?!!

WHEY premium