SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wybór celu treningowego

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4995

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3900
Jak wyżej, zastanawiam się czy kontynuować redukcję czy zacząć masować.










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76061 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755000
Po budowie kośćca najwięcej masz w ektomorfika. Jednak rzeczywiście nie jest to istotne. Wrzuć wyliczenia zapotrzebowania z wzoru powyżej. Poza tym nie jest istotne to, jak będziesz wyglądał w obecne wakacje. Tutaj już niewiele zmienisz. Jednak wakacje za rok, dwa to już co ibnego.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Masa masa i jeszcze raz masa..tylko z glowa bo tluszczu za duzo nie masz i zeby Cie nie zalalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3900
Co to znaczy z głową? Nadwyżka 100 kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33158 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
Masa, na początek 300 kcal do zapotzrebowania na utrzymanie i obserwować ciało i obwody ( waga jest najmniej ważna ) z głową to znavzy ma dobrej diecie i treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3900
A jest sens w ogóle zaczynać masę na okres letni? Ćwiczę gównie po to, żeby lepiej wyglądać, a teraz zbliża się okres w którym połowę czasu będę spędzał na plaży i nie chcę sprawić, że będę wyglądał gorzej niż teraz ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33158 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
Nie obraz się.Ale wyglądasz źle jeśli chodzi o sylwetkę plażową . redukcją pogorszysz tylko. Robiąc masę z głową poprawisz swój wygląd na lato.


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-05-30 18:02:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie obraź się, ale popieram to co napisał monkey - redukcja sprawi, że znikniesz.
Jesteś bardzo szczupły, musisz nanieść na siebie wiele mięsa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ja koledzy. Jeśli dasz niedużą nadwyżkę kalorii to sylwetka będzie się tylko poprawiać. Czyli jakieś 300 na plus, a nie jak tu niektórzy się rzucają plus 700.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Szeroka miednica, wąskie barki, chude ramiona.

Trzeba wprowadzić w praktykę rozsądny plan treningowy jak i odpowiednio spersonalizowaną dietę.
Akurat w Twoim przypadku można wrzucić trochę większą nadwyżkę niż z reguły się to zaleca.

Niemniej jednak tutaj nie ma nad czym się zastanawiać, cel jest oczywisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tu nie ma nad czym się zastanawiać bo zdobycie masy jest konieczne by w ogóle pokazać się na plaży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3900
monkey22
Nie obraz się.


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2017-05-30 18:02:40


Tu się nie ma co obrażać, właśnie po to napisałem tego posta, żeby zasięgnąć opinii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do formy po latach

Następny temat

Jaki rozkład makro dla mnie?

WHEY premium