SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wchłanialność magnezu (p.Ambroziak, Biniu)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dzięki!

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
i widziesz biedaku niemasz pojecia o bieganiu ale odrazu bierzesz sie za piguły.Jak widac to bedzie twuj pierwszy maraton i tak sie osiebie troszczysz jak bys maiał jajko zniesć :).Odrazu poznałem ze nie jestes przygotowany ale kiepskie przygotowanie chcesz sobie zabezpieczyc pigułami. Kup sobie jeszce najlepiej cały zestaw z olimpa po kolei na wszystko a było by tego sporo .I dobra rada zamiast pukac sie w głowe proponuje poszezyc wiedze ale o bieganiu a nie o pigułach. Bo jak widac niemasz pojecia ani o jednym ani o drugim.Choc mnie to nie dziwi młody zawsze chce wszystko szybko i łatwo.
I jeszcze jedno ludzie obchodzą sie bez shota z olimpu czy innych wynalazków innych firm i skurczy nie maja .Ale jak chcesz to mozesz garsciami łykac profilaktycznie Duduś :)

Zmieniony przez - LIONS w dniu 2010-10-07 21:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje grzeczne rozwiązanie wiec prosiłbym jakiegoś admina o wytłumaczenie panu wyżej o roli działaniu Magnezu, Potasu czy wit. B6 oraz po co się je bierze.
Jeśli nie to kulturalnie się odpier*ol :):)

g**** wiesz jak jestem przygotowany to raz, dwa g**** wiesz ile i jak trenuje, trzy jak pisałem wcześniej nie umiesz czytać ze zrozumieniem bo nie mam zamiaru iść na skróty (bo wtedy nie zażywał bym witamin jełopie tylko efedryne lub sally)

Mam taki a nie inny organizm że się więcej poce niż inni a co logiczne wydalam z organizmu ważne minerały. Tak poczytaj sobie troche a sie dowiesz jak to działa, panie ekspercie (btw studiuje dietetyke sportową i układam ludziom plany więc nie błaźnij sie już więcej swoimi przemądrzałymi, bezsensownymi i bzpoparcia sloganami ).

Pozatym nie OFFTOPUJ tematu jeśli g**** wnosisz do niego to raz, a dwa wnosisz błędne informacje.
ZMA czy ZMA apteczne polece rękami i nogami każdemu sportowcowi, (tylko mi prosze nie mów że MG Shot to co innego )
I nie pierdziel że sportowcy obchodzą się bez tego typu witamin.

\\
"I dobra rada zamiast pukac sie w głowe proponuje poszezyc wiedze ale o bieganiu a nie o pigułach. Bo jak widac niemasz pojecia ani o jednym ani o drugim."
Moja wiedza na te tematy przewyższa twoją kilkakrotnie

Zmieniony przez - LeeJaedong w dniu 2010-10-07 23:39:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sorry
zeszlismy ponizej oczekiwanego poziomu w dyskusji
dwa ostatnie posty spadaja

moze wiec w skrocie

LIONS
proponuje aby skupic sie na bieganiu (podstawach)

LeeJaedong
postuluje potrzebe wiekszego dowozu mikroelementow w takim wysilku

z czym nie moge sie nie zgodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
Szkoda mojej klawiatury na niego skoro niepotrafisz posłuchac dobrej rady od fachowca za darmo to biez sobie co chcesz małolacie.Czy wiesz co to jest isotonic? Tak akurat jest ze kazdy zaprawiony w bojach rozpoznaje takich jak ty na odległosc bo widziałem juz ich setki.Jesli to niebedzie jednorazowy wypad a wszystko wskazuje ze tak to z czsem sam dotego dojdziesz :) Moim błeden było jedynie to ze sam siebe nieposłuchałem bo tacy jak ty zawsze reaguja tak samo ale czasami che sprawdzic czy cos sie zmieniło.:)

Zmieniony przez - LIONS w dniu 2010-10-08 09:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
prosilbym jedynie bez wycieczek osobistych - znalazlem jedna ale na teraz przymkne oko

spokojnie mozmey przeciez rozmawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Lions wyjdź prosze.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3125
no zeczywiscie powinienem przeprosic siebie samego bo czego mozna sie spodziewac po forum kulturystycznym i to jeszcze sponsorowanym farmaceutycznie gdy chodzi ocos oczym niemaja pojecia nie stety sie przeliczyłem bo zaduze wymagania miałem .Ale ok sie przekonałem i mi to wystarczy.Ale buniu i reszta polecieli churtem małolat chce braki treningu wyrównac pigułami i nie trzeba byc fachowcem by to zauwarzyc wystarcza podstawy .A obecne odpowiedzii na wielu tematach odnosza sie tylko ile czego brac .Teoria z prawktyka wiekszosci sie rozmija takze w kulturystyce.Naszczescie nie jeden z normalnych forumowiczów to juz zauwarzył.Tyle mojego w temacie na wiecej szkoda mojego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyjdź i nie wracaj
ewentualnie do przedszkola na czytanie ze zrozumieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Proszę o spokój i "zluzowanie pośladków" bo poleci uspokajacz....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie BCAA Olimp Megacaps - kobieta-bokserka :)

Następny temat

Opalanie - odchudza.

WHEY premium