SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

p. Ambroziak

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
Od jutra zamierzam zacząć trening mający na celu redukcji tkanki tłuszczowej. Będę przjmował L-karnitynę 500 Forte Plus przed kazdym posiłkiem (3 kaps. dziennie) oraz Provit 85 25g po pierwszym treningu i 25g przed snem. Mam do Pana parę pytań:
1)Planuję trenować na rowerze stacjonarnym 7 dni w tygodniu po 2x60minut. Pierwszy trening palnuje po przebudzeniu na czczo (9 rano), a drugi o 16. czy jest to dobry rozkład?.
2)Zamierzam w diecie ziemniaki zastąpić ryżem. Czy ta zamiana jest potrzebna ? (nie jest to dla mnie żaden problem - co jest lepsze?.
3) Czy należy definitywnie odstawić spożywanie alkoholu od czasu do czasu(piwo, wódka)?
4)Na razie mam zakupione odżywki na ok. 40 dni. Ile w tym czasie powinienem stracić na wadze tak trenując i trzymając dietę. (Mam 19 lat 176 cm wzrostu, 87 kg).
Proszę o zrecenzowanie w/w uwag i doradzenie mi jak najlepszego rozkładu treningu i diety - zależy mi aby w jak najkrótszym czasie schudnąć.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
CZESC

1)Planuję trenować na rowerze stacjonarnym 7 dni w tygodniu po 2x60minut. Pierwszy trening palnuje po przebudzeniu na czczo (9 rano), a drugi o 16. czy jest to dobry rozkład?. DRUGI NAJLEPIEJ PO TRENINGU SIŁOWYM LUB WIECZOREM , ALE 7 DNI W TYGODNIU 2X 60 JEST TO ZDECYDOWANIE ZA DUŻO , DO TAKIEJ INTENSYWNOŚCI MOGŁBYŚ DOJŚĆ DOPIERO PO KILKU MIESIĄCACH REGULARNYCH TRENINGÓW
2)Zamierzam w diecie ziemniaki zastąpić ryżem. Czy ta zamiana jest potrzebna ? (nie jest to dla mnie żaden problem - co jest lepsze?. CIEMNY RYŻ

3) Czy należy definitywnie odstawić spożywanie alkoholu od czasu do czasu(piwo, wódka)? NIE WIDZE ŻADNYCH POZYTYWÓW W SPOŻYWANIU ALKOHOLU

4)Na razie mam zakupione odżywki na ok. 40 dni. Ile w tym czasie powinienem stracić na wadze tak trenując i trzymając dietę. (Mam 19 lat 176 cm wzrostu, 87 kg). Z TYLOMA AEROBAMI POWINIENEŚ DOJŚC DO CELU W TYM CZASIE , ALE JAK JUZ MÓWIŁEM WG MNIE ZDECYDOWANIE ZA DUŻO
Proszę o zrecenzowanie w/w uwag i doradzenie mi jak najlepszego rozkładu treningu i diety - zależy mi aby w jak najkrótszym czasie schudnąć




------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Aeroby możesz robić dwa razy dziennie, ale zostaw też troszkę czasu w tygodniu na odpoczynek.
L-karnitynę bierz 1,5-2 godziny przed treningiem-najlepiej 30 min przed posiłkiem poprzedzającym trening.
Uważam, że ziemniaki mogą zostać-są dobre przy odchudzaniu, gdyż zawierają bardzo mało węglowodanów-ok.20g/100g. Wrzuć do diety również ciemne pieczywo.
Alkohol-out.
Dieta-niskowęglowodanowa-tak jak pisałem pieczywo ciemne zamiast białego, mniej produktów węglowodanowych i w miarę możliwości więcej białka. Mniejsze ale częstsze posiłki.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1236
A w jakie dni proponujesz przerwę w treningach (sobota, niedziela), czy sama sobota lub sama niedziela ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Myślę, że na początku niech to będą oba dni-później możesz zostawić tylko jeden np. niedzielę.

Danone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena środków wspomagających dla kolarzy.

Następny temat

Glutaminka ;]

Wiecej