SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wchłanialność magnezu (p.Ambroziak, Biniu)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to mało pamiętasz
sporo wątków w temacie historii supli
przewinęło się we właściwym dziale

ogólnie przeszkadza mi tu, ze wysoce merytoryczne wywody są przeplatane
podlizywaniem się jednej czy drugiej firmie
wiec jak ktoś chce się tylko podlizać jednej czy drugiej firmie a dodać z sensem nie ma co to proszę
sobie darować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1233
no, ale gdybys tak napisał to byłbys z deczka w bledzie wiec niezaleznie od trybu w jakim napisales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
czy ja cie mam uczyc logiki , wiem ze bylbym w bledzie dlatego nie jest to tryb twierdzace natomiast odnosilo sie to do blednej mim zdaniem tezy uzytej w poscie do ktorego sie odnioslem , bull z tym podlizywaniem to masz racje tez mnie wkurzaja teksty typu :

"zabiliscie nutrifarmowi ćwieka" (str.12)

czy też

"haha pewnie koledzy z activlaba jeszcze tłumaczą z angielskiego" (str.10)

przez ludzi którzy nie odróżniają fizyki od chemii a co dopiero bisglicynianów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1233
napisalem to co utwkilo mi w pamieci - czyli biale wiaderka olimp 65/80, a co tematyki wypowidzi to ktos inny wpierw zboczyl z tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1233
fora internetowe maja to do siebie ze zarazem sa źródłem wiedzy jak i rozrywki, stad niektóre wypowiedzi półżartem,
a snucie opinii nt. osób o których wiedzy się nie ma pojęcia świadczy jedynie o autorze i jego egocentryźmie, ale luz - od tej pory jesteśmy ludźmi poważnymi mówiącymi jedynie na temat i jak ich wezwą do tablicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 382
Hm kolega się zagalopował z tym odróżniaiem fizyki od chemii, nie wyrażałbym się tak o poziomie wiwdzy i edukacji innych członków forum. Niektórzy to pozjadali rozumy, a wogóle to wątek bardzo dziwny, niby jakieś tam pytanie o magnez a potem takie wywody. Myślę że wielu ludzi nie ma pojęcia o czym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=6699&kogo=287352&strona=1

imho mozna co nieco wywnioskowac

ale to juz chyba lekko przekracza dopuszczalne granice offtopu

zastosujmy sie do sugestii indydundee i poczekajmy na dalszy ciag dyskusji

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ups porobilo sie nerwowo
a bylo tak merytorycznie ...

a przy okazji Slawku

masz przeciez w swoim dorobku wiele artykulow nt chelatow w ksiazkach, na forach internetowych (np legenda SFD ZHA VS ZMA) oraz o ile sie nie myle rowniez w prasie farmaceutycznej i sportowej
nie zaslaniaj sie wiec brakiem kompetencji - dodaj prosze cos rowniez od siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1394 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7910
Rynek suplementów jest jakby zamknięty,więc nie da wymyślić się nic nowego,mozna co najwyżej pod Polską etykietą wydać odpowiedniki z usa.

"Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Biniu... Wprawdzie odebrałem wykształcenie medyczne, zaś moimi pasjami są: farmakologia i biochemia, to chemia fizyczna związków organicznych (w tym - chemia związków koordynacyjnych) nie jest mi zupełnie obcą dziedziną. Nie chcę jednak na tym etapie zabierać merytorycznego głosu w tej dyskusji (mówiąc językiem młodzieżowym - "palę głupa"), gdyż:

1) dyskusja zeszła na zagadnienia analizy chemicznej, zaś ja - ani nie jestem analitykiem, ani nie dysponuję narzędziami analitycznymi;

2) zahacza też o aspekty formalno-prawne, gdzie potrzebne jest oficjalne stanowisko OLIMPu i ALBIONu.

Ponieważ jednak pytanie kierowane było do mnie (i do Ciebie), postanowiłem, że zrobię tak:

Poczekam, aż wyczerpie się merytoryczna dyskusja w tym wątku. Wtedy podsumuję wątek i zamknę go. W podsumowaniu - wyłapię najciekawsze zagadnienia, omówię je i rozszerzę. Dam w nim też linki do moich najciekawszych artykułów na temat chelatów.

Czy tak będzie OK?...

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie BCAA Olimp Megacaps - kobieta-bokserka :)

Następny temat

Opalanie - odchudza.

WHEY premium