SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Victor Martinez IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
I na czym to polega siedzi i kręci jak kierownicą? Na co to ćwiczenie na barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1975 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731816
Tutaj kilka slow od Mike Pulcinella na temat tego cwiczenia:

"I've never seen this one before!

This is another still from my recent shoot with Vic and Jon Delarosa, the video of which will be out next week. Vic calls this exercise "Shut up and drive!" and it looks brutal!

He's "steering" that 45 lb plate to the right and the left repeatedly, then following it up with front raises!"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
host82 - "co on z barkami zrobił" to kogo masz na myśli ?! Po za tym nie wiem czy jestem ślepy, ale nie widziałem w tym filmiku wstawionym przez 2goral2 żadnej kierownicy :O

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
okey :) już wiem... nie zauważyłem zdjęcia ze strony wcześniejszej :)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1975 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731816





Victor Martinez goscinne pozowanie na 2011 NPC MET-Rx Maryland State/East Coast Classic, 20.08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Nieźle jeszcze zalany, góra jak zwykle rewelacja i ta klata No ale nogi...

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
nie oszukujmy się , ale nogi poprawił na pewno tylko, że w porównaniu z tym jak prezentuje się góra powinny wyglądać trochę lepiej :)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 113
Obstawiałem, że wygra Mr .Olympia w tym roku i nie zmieniam zdania.

Bicepsy tyłem rewelacja. Nogi zdecydowanie poprawione, jak doschną będą wystarczające.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19085
Gore ma chlop chyba najepsza, martwic moze jedynie forma bo zostaly tylko 4 tyg, a on wyglada na dosyc zalanego. No i nogi chyba tez moglyby byc wieksze, ale moze po "wyschnieciu" bedzie ok.

Zmieniony przez - qbec52 w dniu 2011-08-21 12:52:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Nogi poprawił, będzie w końcu konkurencja na Olympi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gustavo Badell - aktualna forma!!!

Następny temat

co to za kulturysta??

WHEY premium