SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Victor Martinez IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Widzicie tutaj glownym problemem jest to ,ze on znowu musi odbudowywac, a nie robic progress, a czolowka nie spi. No i lata leca...

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
nie do konca, Cutler tez bedzie odbudowywal wiec Vic ma wspolnika :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zycze mu zeby pozamiatał na Mr.0 2013
tyle pecha to chyba zaden zawodnik nie ma
- wyruchanie go co Jay wygrał
- kontuzja
- sprawa z siostra
- teraz to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388278
a on jeszcze nie ma jakis problemow z dziecmi? chore na cos sa? czy mi sie zawodnicy pomylili?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
cos mi sie kojarzy ze jedno ma autyzm, ale glowy nie dam se uciac

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
Wrócić to pewnie wróci, ale nie jest już 20latkiem, na odbudowanie formy potrzebuje trochę czasu, nawet na takich specyfikach jakie stosują to nie jest kwestia 2 miesięcy ale znacznie dużej.. Myślę że wróci w dobrej formie ale czołowych miejsc już nie zajmie, obym się mylił bo naprawdę go lubię

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
mi coś chodzi po głowie, że cała trójka jego dzieci jest autystyczna.. ale proszę o poprawkę w razie czego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1292 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16191
a co to za sprawa z morderstwem jego siory ?

instruktor kulturystyki / trener personalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
jakies 2 lata temu na filmie mowil, ze ma 2 synow z autyzmem i spodziewa sie kolejnego dziecka wiec mozliwe, ze trzecie jest zdrowe.

Bóg Honor Ojczyzna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6246
zig25
Tak. Zmierzcie mu jeszcze łapę... Ty dżejkejem a jaki ty wzór stosujesz na obliczenie tej masy? Weź podaj bo chciałbym zobaczyć ile cutler stracił po operacji.



Skoro na zawodach ważył po odwodnieniu 112 kg, to wiadomo, że 2-3 tygodnie przed zawodami ważył około 120 kg przy na prawdę konkretnej rzeźbie. Czy obecnie przy wadze 100 kg prezentuje poziom otłuszczenia taki jak na 2-3 tygodnie przed zawodami???? NIE!!! pewno musiałby spalić z 10 kg . Tak więc wychodzi że stracił 30 kg tkanki mięśniowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gustavo Badell - aktualna forma!!!

Następny temat

co to za kulturysta??

WHEY premium