SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Victor Martinez IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 293348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Possible zdjecie co dales nie moze byc obiektywne z takich sesji to zawsze wszyscy wygladaja 2x lepiej

co do Victora mnie tez ostatnio ciagle zawodzi jego forma
mimo wszystko uwazam ze dalej jest w stanie wygrac Mr.O
mozliwosci ma (pokazal je gdy byl2 a powinnien wygrac )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
BPL-G, oczywiscie ze tak. Zdjecie pochodzi bodajze z roku 2005, lub 06. Widac na nim potencjal Victora i to ze "plaski" nie jest, pomimo tego ze trzeba brac poprawke na profesjonalna sesje, on tak w tamtym okresie wygladal. I co by nie mowic o jego obecnej formie ( a jest slabsza, to fakt) to dalej twierdze ze jeszcze stac go na to by byc w pierwszej trojce na najbardziej prestizowych zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to w takim razie mamy podobne zadanie na jego temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Widzialem Victora na zywo z bliska na Fibo 2010, naprawde robi wrazenie, Piec metrow obok stal kai, ale jak zwykle w teym jego polarze, obaj na zywo sa kosmiczni. Vic byl w koszulce, jak sie oparl o stolik i zobaczylem jego lape to normalnie mi galy wyszly.
Obaj bardzo mili i przystepni zawodnicy ( w moim odczuciu oczywiscie ).

Ps. Szkoda ze trzeba wpisac jakis login zeby ob..ej..ze.c filmik z treningu. Czy moze jest jakis inny sposob?

Zmieniony przez - kwasny28 w dniu 2011-01-25 20:22:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
kwasny28, - tutaj jest pierwszy filmik Victor Martinez Week: Day 1






Niedlugo pewnie bedzie tez i ta druga czesc na YT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45320
swoją drogą rejestracja na md to chwila moment.. a filmików wypuszczają sporo, także zdecydowanie warto poświęcić ten czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Dzieki Pawciu, zmobilizowałeś mnie do założenia konta na MD nigdy mi się nie chciało a zeszło mi jakieś 30s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25590
Possible dzieki za fatyge, ale i tak nie moge go ogladac, bo nie jest on u mnie dozwolony, nie wiem czemu. ( Niemcy )

Raczek rejestracja i uzytkowanie jest bezplatne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
kwasny28, - dziwne , faktycznie.. a jeszcze godzine temu byl dostepny... ( ja tez przebywam w Niemczech)
Rejestracja jest darmowa, i tak jak pisze raczek87 -warto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gustavo Badell - aktualna forma!!!

Następny temat

co to za kulturysta??

WHEY premium