SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Utrata tłuszczu - demitologizujemy aeroby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 280196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niepotrzebnie komplikujecie rzeczy proste

zadbałeś o podstawy ? wydaje mi się że nie

a jak nie, to nie zastanawiaj się nad rzeczami skomplikowanymi

jak ci powiem że masz wykopać dół, to też będziesz się zastanawiał jakiej dokładnie łopaty uzyć, czy lepiej kopać codziennie po trochu czy rzadziej a dłużej, czy kopać najpierw wzdłuż czy wszerz, czy przed czy po obiedzie, czy w majtach czy w dresie, czy pchać łopatę prawą czy lewą stopą, i jaki but w związku z tym na którą nogę włożyć ?

moja rada - zacząć kopać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
yyy nie wiem jakie podstawy


Tyka jak mozesz jaśniej

prosze.

gdyby nie MT to bym robił HIIT + redukcyjna + trening siłowy i koniec ale MT mi tu sprawe komplikuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
A mam pytanie... przy wykonywaniu treningu takiego jaki polecasz, to mamy doprowadzać do ruchów negatywnych, chodzi mi tutaj czy mamy zostawiać zapas powt.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale my mówimy o treningu HIT jako interwały czyli biegi

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niwix, na początek ustal dietę, potem obetnij ze 300 kcal i ćwicz tak jak teraz, patrz co się dzieje - jeśli nie będziesz tracić tłuszczu, dodaj jedną sesję aerobów - jak dalej nic, dodaj drugą itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
mam ustaloną diete


tyle ża masową

własnie 2,5 gr białka , 1 gr tłuszczy i zależnei od dnia treningowy nietreniongowy 4-5gr węgli

stąd mój pomysł zostania przy 2,5 gr białka , zjechaniu maks z węglami i dodaniu paru kalorii z tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1913
ciekawa technika. muszę spróbwać
pozdrawiam

"...no pain ...no gain!! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
mam pytanie, jak teraz robie hiit na dworze, wiadomo zimno, snieg, biega mi sie swietnie ale wlasnie po ostatnim bieganiu dzis gardelko lekko boli i troche kaszle, zachartuje sie organizm po jakims czasie ? czy okrywac usta szalikiem i oddychac przez szalik ?

Zmieniony przez - obelixik w dniu 2005-12-18 11:13:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwsza myśl, która mi się nasunęła po przeczytaniu tego artu to - HST912? Podobne zasady, tylko tam ciężar jest bliski maksimum. Ponoć daje zadawalające efekty w spalaniu tłuszczu, ofkoz nie robi się przy tym aerobów. Tu więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 654 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26689
hmmm ciekawe...
W AD jest wiecej informacji na temat tej odmiany HST ?
mmmm redukcja bez Aero

pozdro !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk na noc...

Następny temat

sniadanie bez wegli

WHEY premium