SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening nóg??? Trzy razy w tygodniu???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308
Można trenować nogi 3 razy w tygodniu jak najbardziej. Mi uda urosły do 70 cm w dwa miesiące od jeżdżenia na rowerze 4 razy dziennie... ale to była jazda szybka do granicy bólu i strasznego palenia w udach. Nogi, w odróznieniu od innych części ciała bardzo szybko przybieraja na masie i sile.
Możesz robic przysiady (choć watpię czy umiesz poprawnie i efektywnie) lub sównicę lub wyprosty nóg na maszynie siedząc, lepiej do załamania mniej serii (1-3) niz więcej ale gównianych. Albo po jednej, dwóch serii każdego z tych ćwiczeń. Na dwugłowe i łydki też cos dorzuć.

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
mam więcej techniki niż ci sie wydaje.

Interesuje mnie dlaczego dzisiejsi polscy kulturysci wygladaja gorzej od amerykanskich zawodowcow z lat 1962-1985 też sie nad tym zastanawiam, patrząc na polskiego i amerykańskiego kulturyste to Polak to ...... nie bede pisał.

Zmieniony przez - kult 2008 w dniu 2008-04-19 15:09:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
Można trenować nogi 3 razy w tygodniu jak najbardziej. Mi uda urosły do 70 cm w dwa miesiące od jeżdżenia na rowerze 4 razy dziennie... ale to była jazda szybka do granicy bólu i strasznego palenia w udach. Nogi, w odróznieniu od innych części ciała bardzo szybko przybieraja na masie i sile.

To jesteś jakimś cudem genetyki, bo wszystkim nogi od takiego
jeżdżenia na rowerze by schudły ( i nie tylko uda ).
I myślę, że jeśli jesteś w stanie jeździć na rowerze "4 razy
dziennie", w stylu " jazda szybka do granicy bólu i strasznego palenia w udach" to powinieneś wystartować w Tour de France -
masz wielką szansę na zwycięstwo.
I napisz jeszcze od jakiego wymiaru uda urosły do 70 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
ja jestem za tym że to możliwe bo jak ja zacząłem trenować biegi to w ciągu miesiąca przytyłem 2 kg( już od roku nie trenuje biegów) treningi miałem trzy razy w tygodniu

Zmieniony przez - kult 2008 w dniu 2008-04-19 16:17:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1370 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10695
ja jestem za tym że to możliwe

Więc wypróbuj tej metody.
Życzę powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...co wy tu wypisujecie... popieram jak najbardziej Darka, po to jest trening silowy aby najefektywniej móc 'przymuszać' mięsnie do wzrostu, a biegi czy jazda na rowerze po to aby poprawiac wydolność.
nie da sie tego zmienić

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-04-19 20:50:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
A ja mam takie pytanko: przez 6miesięcy mojego treningu łydki urosły mi najmniej, więc rozważam opcję częstszego treningu tej partii nóg, tzn. np w treningu A (w moim FBW) mam zamiar wykonywać łydki na koniec ćwiczeń, po 2 lub 3 serie po 15 powtórzeń (jak myślicie ile serii i powtórzeń? Bo wcześniej robiłem 2 serie po 15 powtórzeń). I jeszcze jedno: jeżeli moim ostatnim ćwiczeniem jest np. triceps, to łydki mogę robić na zmianę z tricepsem, a dokładniej z ostatnim ćwiczeniem z poszczególnego treningu tak aby nie tracić czasu. Czy jednak, lepiej najpierw jest zrobić sam triceps, a później dopiero łydki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 391
apokalipsa wydolność na pierwszym miejscu(kondycja) nie zaprzeczam ale masy też od tych treningów nabrałem


P.S nie mam zamiaru jeździć na rowerze, a od jutra wprowadze plan jaki mi podał Rulas

Pozdro



Zmieniony przez - kult 2008 w dniu 2008-04-19 22:28:34
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10308

Lepiej być durniem niż ćwierćinteligentem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
klima92 -ciebie odsylam do TRENING-U DLA POCZATKUJĄCYCH.

ankajanka - jesli możesz to zmień to -bo prosil cie nie bedę- ja osobiście nie znam nikogo kto miałby 70cm. mięśni od jazdy na rowerze/jaka by nie była to nie jest to to samo co cięzki i ukierunkowany trening siłowy/ ale skoro mowisz, że tak jest to przechodze do porzadku dziennego wobec tego[choc szczerze powątpiewam].

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-04-19 22:42:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do MASSa

Następny temat

potrzebuje trening na mase

WHEY premium