SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do MASSa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2049

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Witam! Czy w moim trenigu mass - https://www.sfd.pl/MASS_-_klima92.-t379100.html zamiast unoszenia tułowia z opadu na ławce rzymskiej, mogę robić martwy ciąg? Jeżeli tak, to mc dawać jako pierwsze ćwiczenie?

Zmieniony przez - klima92 w dniu 2008-04-16 19:06:40
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
z tego co wyczytalem wtemacie twoj staż mieści sie w granicach 2-6 miesięcy wiec jednak niech zostanie jak jest- po tym okresie możesz wrzucac mc- na nastepnych cyklach, ostrożnie inie szarżując.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Aha ok, jednak w mojej siłowni nie ma ławki rzymskiej, czy wobec tego zamiast tego ćwiczenia mogę robić skłony ze sztangą na karku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz , tylko w tym ćw. szczególnie zważaj na technikę i obciążenia- raczej symboliczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
OK wielkie dzięki!

Bo w "starym" FBW robiłem skłony ze sztangą i szło mi dość dobrze, tzn. nie czułem jakiegoś bólu w kręgosłupie, a i obciążenie nie było za duże (max 30 kg - w sumie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
apokalipsa, mam jeszcze jedno pytanie:

Sylwetka (ogólny rozwój masy mięśniowej z zachowaniem możliwie najlepszych proporcji i zarysów sylwetki)

Siła i Masa (rozwój masy mięśniowej z naciskiem na rozwój siły mięśniowej ogólnej)

jak myślisz który z tych treningów będzie dla mnie odpowiedniejszy? Mam 15 lat, trenuje ok. 6miesięcy. Czy może oba treningi praktycznie między sobą się nie różnią i to którym mam wybrać, uzależniać tylko od celu jaki sobie wytyczyłem? I jeszcze jedno, czy w pierwszym typie treningu osiągnę lepsze efekty wizualne aniżeli przy drugim, czy praktycznie nie będzie różnicy? Z góry dzięki za odpowiedź!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
Mam problem; prawdopodobnie zdecyduje się na ten rodzaj treningu - http://www.trener24.pl/SzczegolyTreningu.aspx?idTreningu=24. Tylko zastanawiam się, czy aby ten trening nie jest dla mnie zbyt intensywny? No w końcu, wykonuje się po 3 serie każdego ćwiczenia, a ja mam dopiero 15 lat i ćwiczę od ok. 6miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, przejdż na FBW.

na dzielony bowiem jeszcze jest za wcześnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25636
tak, przejdż na FBW.

na dzielony bowiem jeszcze jest za wcześnie


Tylko to odnosi się do mojej pierwszej czy drugiej wypowiedzi? Bo oba te treningi są czymś w rodzaju FBW, tzn. MASS z systemem FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale po co tak kombinujesz,- masz dobry plan- ten pierwszy jest ok.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan i dieta do poprawy

Następny temat

Trening nóg??? Trzy razy w tygodniu???

WHEY premium