SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenabolon acetat bez testosteronu ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5457

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1978
Witam ostatnio przeglądając zagraniczne fora zetknąłem się z trendem brania trenabolonu bez testosteronu , najczęściej w konfiguracji z masteronem lub winstrolem. Generalnie jest to bardzo chwalona konfiguracja pod kontem skuteczniejszego działania trenabolony jakby to miało miejsce przy użyciu w cyklu testosteronu, gdyż testosteron korzysta z tych samych receptorów co trenabolon i w taki sposób osłabia jego działanie w cyklu. Moje pytanie ejst takie czy ktoś z was korzystał z takiej konfiguracji i jakie macie odczucia ?

Przykładowy cykl jaki czesto sie na zagranicznych forach przewija to połączenie
Trenabolon 50-100mg ED ,
Masteron 150mg E2D ,
Winstrol 30mg ED ,
T3 25mg ED,
HCG 500iu E7D ( HCG na podniesienie aromatazy wówczas gdy w cyklu stosowany jest masteron)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1007
No u mnie leci sam tren wlasnie po to zeby byc suchy jak wior :) Ogolnie cykl byl/jest taki (pod zawody Mens Physique)

1-12 Mast E 200mg + Test E 250mg e4d
12-16 Test Prop 100mg + Tren Ace 100mg e2d
16-20 Tren Ace 100mg e2d (20 tydzien to jest tydzien zawodow)
21-22 Tren Ace 100mg + Prop 100mg e2d (tutaj bije trena zeby mi sie calkiem skonczyl, nie ma co resztek trzymac ^^ )
22+ Prop 150mg (az mi sie prop skonczy, tez na oko do 25-26 tygodnia)
Odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699972
KaZdy robi co mu pasuje . Nie ma ochoty na bzykanie to nie potrzebuje testo
Wypełnij ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1978
Koncepcja jest taka ze masteron lub winstrol pobudzaja libido w takiej samej mierze jak testosteron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
nie pobudzają , lecz kiedyś combo deka/wino było dość popularne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9062 Napisanych postów 82764 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699972
Tak jak pisałem zestaw może być dobry pod względem sylwetki , jednak ważna jest również samopoczucie . Jeżeli ktoś dobrze się czuje na takim zestawieniu to dlaczego nie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wczoraj akurat ogladalem o tym filmik i pozniej poczytalem. Chodzilo o bitwe przy receptorach i ze tesc wygrywa z trenem i dupa z tego trenu. Popularne tez jest polaczenie tren + metka i zero tescia. O taka ciekawostka :)

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja bije zawsze z testem i tren czuje i to mega mocno

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Ja tez czytałem ostatnio o tym ze biorą tren z masterem zero teścia a żeby libido nie spadało przez cały cykl bija hcg co kilka dni. A znowu na masie dodają metę która łączy sie jakoś z trenem i wzmaga jego działanie.

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
To zadna nowosc, tak jak Lodziak wspomniaj kiedy cykle bez testa byly duzo bardziej popularne niz teraz.
Jedym moze pasowac bardziej innym mniej,
Krzychu79
i dupa z tego trenu

Wiemy przeciez dobrze, ze tak nie jest, wiec teoretykom z jutuba nie nalezy ufac bezgranicznie .

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja nie wiem bo trenu nie bilem :) i moze nie bede :/

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Ile testa bys nie bral, na trenie poczujesz wypyerdolenie jak nigdy wczesniej, inny wymiar mocy i sily oraz skutkow ubocznych mozesz zaufac
3

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak poradzic sobie z estrogenem?

Następny temat

Clenbuterol - podrobka czy nie?

WHEY premium