SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEMAT ZAMKNIĘTY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1537792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2743 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12391
mnie tez juz nie ma.....kolorowych

P.

soap won't wash away your shame.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
co to wszyscy juz spia? nie wierze

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
Sachem ja nie spie.... silke mam otwatta od 5.30 ale sa tez calodobowe,.... to sie nazywa poswiecenie
Ide oprwaic choineczke... wlasnie z lasu dotargalam do domku i wyglada bosko... fajnie isc sobie samemu wybrac i wyciac a nie tak od kogos
Milych snow dla wszystkich

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
a co do alkoholi... przypomnialo mi sie ze spija=zlizuje sie sol z ucha... a do tego tequila z pępka... z kobiety ktora lezy na barze.... czy nie brzmi lepiej niz to wasze Qazarowo-Bigusiowe....
A moje ostatnio ulubione alkohole Sutter Home White Merlot (tak naprawde nie bialy a rozowy) Mniami i Kahlua.....

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"milych snow"? to znaczy ze juz spisz?

a pomysl z pepkiem podoba mi sie

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-12-13 01:40:50

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
no wypilem prolongatum wpadli qmple (ktorych nie nawidze bo przez nich ciagle trace forme wypracowana na silce i pojechalismy do night clubu na piwko i drina

btw: sa nowe kolezanki zza wschodniej granicy rabaty 10% niestety nie skorzystalem z rabatu bo jakos nie widza mi sie za bardzo ogolnie nie lubie chodzic do agencji no chyba ze na piwko, drina i pozwalowac troche a wy chodzicie czasem na 'd*****' ?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018


Ja nie spie i jeszcze troszke pewnikiem, ale milych snow zycze wszystkim... czyli pewnie Tobie juz tez....
dlaczego... wszyscy tak wczesie chodza spac...

Ja sobie pociagam wineczko i ustawiam choinke taka jak na Gifiku

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
dlaczego ? no moze dlatego ze trzeba wczesnie wstac... ogolnie nie lubie wczesnie wstawac dlatego sie spozniam zawsze. Znacie jakas dobra robote gdzie pracuje sie w nocy a w dzien wypoczywa ??

btw: jaaa znowu te swieta... jaaa nie lubie ogolnie tego calego dziwnego schematu z choinkami, lampkami itd.

Zmieniony przez - Eska w dniu 2004-12-13 02:18:06

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
Eska, dla mnie tez to jest glupi zwyczaj placic za sex

Tasia ladna ta Twoja choineczka

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
dziwny schemat? co Ty pie*****sz, kochamy swieta!!!

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki ryz?

Następny temat

PROBLEM Z WODA....

WHEY premium