SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPECe co powiecie na ta DIETe?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
nie, nie mam dla was mojej diety do oceny!

chce tylko zapytac czy sadzicie ze dieta skladajaca sie z 2,5g/kgmc tluszczu, 2,5g/kgmc wegli i typowego 2g/kgmc bialka dziennie jest szkodliwa dla zdrowia?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
ja ci powiem jedno: to sie kupy nie czyma
albo sie zdecyduj na ckd czyli wychodzi u mnie cos kolo 150g bialka, 150g tluszczu i 30g wegli na dzien. albo idz w druga strone, "normalna" dietka czyli 1,5 g tluszczu 5 g wegli 2g bialka. ale takie cus po srodku to ni w pi*de ni w oko pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Sachem,
patrząc na założenia byłby to rodzaj diety niskowęglowodanowej - coś pomiędzy dietą Zone a CKD. Uważam, że nie powinna mieć negatywnego wpływu na zdrowie, pod warunkiem odpowiedniego źródła poszczególnych makroskładników (zwłaszcza tłuszczy).
Ale specem nie jestem i mogę się mylić


Poza tym, każdy z nas reaguje inaczej na dany rodzaj diety i trzeba (a może czeba? )to samemu wypróbować.

Pozdro
Dareckyy

Zmieniony przez - Dareckyy w dniu 2004-10-12 23:56:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
julo, wiesz cos o szkodliwosci takiej diety na zdrowie czy tak tylko odradzasz?

btw - spoko, ja takiej diety nie stosuje, pytam teoretycznie, choc nie ukrywam, ze widze w tym przedsiewzieciu niezla masowke. jako ze jestem ektomorfem ciezko mi czasem wyrobic norme jesli chodzi o kalorie, stad ten pomysl. czekam na dalsze komentarze

Dareckyy, zrodla makroskladnikow oczywiscie "na najwyzszym poziomie"


Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-10-13 00:19:03

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 867 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11652
sachem widze ze wymieniamy pogladami troche moje zdanie na ten temat jest takie: wzrost masy miesniowej przy takiej diecie nawet przy zdrowych tluszczach (tylko o takich mowa) nie bedzie wprostproporcjonalny do tluszczu ktory sie bedzie odkladal taka ilosc wegli i tluszczy raczej nie jest zbyt korzystna... lepiej sie zdecydowac na ktoras z diet bardziej radykalnych. ale zawsze wszystko moze wygladac inaczej w rzeczywistosci pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
mam tak rozpedzony metabolizm ze zaden tluszcz mi nie grozny co prawda az takich ilosci tluszczu to ja nie spozywam, wiec nie wiem jak by to wygladalo, ale jesli %BF bedzie w normie to chce tylko wiedziec czy nie bedzie to mialo ujemnego wplywu na zdrowie. dzieki za opinie, macie po sogu

edit: oczywiscie czekam na kolejne komentarze

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-10-13 01:38:34

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
sachem widze ze potrzebne ci mniej objetosciowe posiłki

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1213 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25292
sachem - kalorie to nie wszystko, jak ciezko łapiesz mase miesniowa , to klasyczna dieta ww, nie warto rezygnować z naisilniejszego chormonu budującego, czyli insuliny. A co do wyrabiania kalori to masz gainery , słodkie napoje itp. 6gr ww to nie problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 860 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3890
heh kazda dieta moze byc szkodliwa jezeli sie nie dostosuje odpowiednich proporcji skladnikow

"jedynym usprawiedliwieniem bzykania jest to, że jest się pszczołą"

Vince Taylor http://www.sfd.pl/temat287458/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i pytania...

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium