SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Pizza, karkówka, chodź do SPAMu, nie bądź parówka!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114856

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
wlasnie kessik, i od razu czlowiek wiedzialby za co placi i tez wymagal odpowiednio.

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
no niestety takie cuda to chyba tylko w juesej...

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
oooo tak ... zus mnie rozp*****la....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kessik
ok to powiedz po co rocznie tyle kasy mi zabierają? i tak muszę prawie wszystko prywatnie bo czekać czasem nie można, jak bym sobie sama tyle odkłądała na ubezpieczenie to przynajmniej bym wiedziała gdzie są moje pieniądze i że mam na lekarza i czekać po 6 miesięcy na np usg nie muszę


OTÓZ TO! wolałabym wziąć tą kasę, załozyć sobie konto, strickte na moje potrzeby medyczne i chodzić będę tylko prywatnie, bo będzie mnie stać! nie bedę rodzinnym głowy (ani doopy) zawracać... może mnie jpapierków będą musieli wystawić i czasu swojego zaoszczędzą... a druga sprawa jes ttak: wielu lekrzay pracuje w 2., 3. przychodniach/klinikach... może niech się na jednej skupią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
i co jak beda w jednej pracowac to co beda miec wiecej czasu na pacjenta???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
MYŚLĘ, ŻE mogliby mieć....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
chodzi o to ze przez ten nfz i procedury wiecej jest teraz papierkowej roboty niz czasu dla pacjenta i to jest duzy problem do tego te durnowate limity, ze pod koniec roku nigdzie juz nic nie zbadasz bo limity wyczerpane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
pod koniec roku? już w na początku stycznia w szpitalu (3 kardiologów) zapisy do nich na następne półrocze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
a to znaczy ze jeszcze limity nie sa wyczerpane :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
CHORY SYSTEM...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepszy blokier apetytu opinie

Następny temat

sensowny plan odchudzania - pomocy

WHEY premium