SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Pizza, karkówka, chodź do SPAMu, nie bądź parówka!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114226

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
A już dobrze dzięki Push. dziwne to moje chorubsko przyszło nagle, scielo mnie z nóg i równie nagle sobie poszło... weird :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 14610
wiecie, tak szczeze, to anonimowo czytam juz forum baaaardzo dlugo, i kurde nie raz tak sobie mysle, bylo czytac ze zrozumieniem i stosowac! jakos tak sobie zawsze powtarzalam, jakby bylo wiecej kasy to byloby mnie na lepsze zarcie stac i wtedy to juz dieta pojdzie. I co? od 5 lat sie nic nie zmienilo...chociaz nie, jednak sie zmienilo...dupa mi urosla :D jednak zal tego straconego czasu

Rule #1: Nie nagradzaj się jedzeniem...chyba, ze jesteś psem

Dziennik: http://www.sfd.pl/Yersinias_Deutsch_intensiv/_AKTUALIZACJA_s._21-t1063301-s21.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Madzia ważne że poszło ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
Yersinia ale przecież nie masz 80 lat jeszcze ;) nawet się nie obejrzysz a minie kolejny rok i albo Ci minie na narzekaniu i ubolewaniu nad przeszłością albo na pracy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
żal to może faktycznie "dupę ściskać" jak ulotna jest dobra forma i wygląd - czym bliżej super sylwetki tym szybciej ona potem znika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
padlam, znajoma zaczela miesiac temu cwiczyc na silce, je niewiele jest dosc zgrabna, nie ma tluszczu zaczely jej sie pokazuwac miesnie, dorzucial porcje bialka do menu,i mi teraz mowi ze jeszcze tydzien ładowania a potem rzezba - robie teraz trenieng obwodowy dla poczatkujacych na silce - a rzezba ma polegac na duzej ilosci powtorzen robionych szybko i ze ponoc juz sie tak rozrosla ze chlopak sie lapie za glowe :D musze ja ogladnac bo az wierzyc sie nie chce ze jest pierwsza osoba co po miesiacy sie tak rozrosla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
Bull
żal to może faktycznie "dupę ściskać" jak ulotna jest dobra forma i wygląd - czym bliżej super sylwetki tym szybciej ona potem znika


jakież to prawdziwe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
też bym się chciała tak rozrosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
z tą formą to niestety prawda, jest baaardzo ulotna. ale uważam, że jeżeli się starasz, to wcale nie jest to zmarnowany czas. nie od razu Kraków zbudowano. ja akurat lubię uczyć się na błędach, bo czuję na własnej skórze, ile kosztują

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
mięśnie bez towaru nie rosną, nie u babek:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepszy blokier apetytu opinie

Następny temat

sensowny plan odchudzania - pomocy

WHEY premium