SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Pizza, karkówka, chodź do SPAMu, nie bądź parówka!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114177

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
No
Ja właśnie w maju zrobiłam mega błąd - że z "zanieczyszczonego żarcia" rzuciłam się nagle na 100% czystego. A po miesiącu, jak załamała mnie sesja, zżarłam paczkę ciastek maślanych, pierników, jakieś batony, chipsy. I tak wyglądał cały dzień....
I później uważałam, że już bez sensu kontynuować dietę...
Teraz mam wyższy cel to się bardzo będę starała nie jeść śmieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
AMiU
ja to sie czasem zastanawiam jak powinien wygladac czit... bo jak patrzę , to dla niektórych jest to kwestia zjedzenia np 3 czekolad....?


AMiU, dla mnie to bez sensu.
Ja bym sobie na cheat meal zjadła np. kawałek zwykłej pizzy, frytki z oleju, kotleta schabowego w panierce. I to nie w takiej ilości żeby pęknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8880 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 71682
dla mnie czit to dobry obiad na mieście lub ostatecznie kebab/pizza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 736 Wiek 48 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17884
no to niesamowite jak niektórzy potrafią z dnia na dzień zacząć pochłaniać tyle słodyczy na przykład...dla mnie to niewyobrażalne szczerze mówiąc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
no własnie dla mnie tez ... juz w sumie nawet nie jem deseru mimo, ze mam ochote... ile kalorii taki czit powinien miec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
hellka - ja bym pewnie zjadła 3 czekolady, ale nie wiem jaki w tym sens ...jedynie zasłodzenie organizmu chyba;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Ja sobie właśnie wczoraj kupiłam skarbonkę, że jak najdzie mnie bezsensowna ochota na coś słodkiego to wrzucam tam 2zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
AMiU
ja to sie czasem zastanawiam jak powinien wygladac czit... bo jak patrzę , to dla niektórych jest to kwestia zjedzenia np 3 czekolad....?


zobacz Anitke155
chit to chyba cos niezdrowego, co napedzi twoj metabolizm, ale nie wiem, czy slodycze: sam cukier, tluszcze trans, to dobry wybor.. juz wolalabym 3 porcje karkowki i kluchy slaskie i duuuuuzo sosu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
hahaha , tylko jak odróżnić sensowną ochote, od bezsensownej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
AMiU
hellka - ja bym pewnie zjadła 3 czekolady, ale nie wiem jaki w tym sens ...jedynie zasłodzenie organizmu chyba;)


No, ale czasem np. zjedzenie dwóch pączków w tłusty czwartek jest raczej spoko Tak samo jak obiad na mieście raz na ruski rok bez wliczania go w miskę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepszy blokier apetytu opinie

Następny temat

sensowny plan odchudzania - pomocy

WHEY premium