SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM! Pizza, karkówka, chodź do SPAMu, nie bądź parówka!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114902

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Wszystkie śliczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
AAA SŁUCHAJCIE NEWSA!
wczoraj oglądam Rozmowy w toku i było o mamuśkach, chcących wrócić do formy po porodzie o tych, co już do formy doszły.. i była jedna niunia z mężem.. mówi tak: "bo ten krem to spala tłuszcz i trzeba się folią owinąć"
to j się pytam: po co ja hektolitry potu tracę na treningach, jak se krem kupić mogę i mi fatu ubędzie?!
potem był konkurs, na największa ilość przysoadów w czasie.. ale aż mnie bolało, jak na na te kobitki patrzyłam: kolana do środka, plecy zgarbione.. pięty odchodzą od ziemi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
Tak na wułefie w szkole óczyli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
kurde, się bym chciała na te debiuty przejechać... jedzie ktoś z was?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
to te mamuski chyba wracaly do formu cwiczac z chodakiem albo jedzac suplementy odchudzajace kieszen :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
PUSHhard
kurde, się bym chciała na te debiuty przejechać... jedzie ktoś z was?
troche za daleko :( ty masz rzut beretem, ja sie do Katowic wybiore jak beda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
PUSH, do Gdańska zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
nie wiem Marko, ale jedna była chyba po 50 już! i miała bodajże 4. dzieci, a wyglądała najlepiej ze wszystkich! jej facet siłowo trenuje i ona razem z nim.. ale nie potrafiła nazwać wykroki "wykrokami", tylko mówi: można robić o takie coś i... cieżar spoczywał na palcach nogi przedniej, a ćwiczyła w airmaxach.. brudnych takich.. sama odstawiona jak lala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
no 200 km... na autostradzie to miguskiem...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepszy blokier apetytu opinie

Następny temat

sensowny plan odchudzania - pomocy

WHEY premium