SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sąsiadwroc/ Blog / Redukcja: 12 kwietnia 97kg - 31 sierpnia 82kg - pds. strona 27,

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Tylko, że ja jak rano wstaję to mam takie jumanji, że nie wiem jak jadę do pracy. A Ty mi karzesz różnorodne śniadanie robić...
To co mogę Ostrowię z wodą po przebudzeniu zarzucić ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
jedz sobie takie muesli lub płatki, tylko zamiast mleka bierz odżywke białkową

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
nie prostuj rak

sniadanie ma zawierac ww (np platki owsiane), bialko (np ser bialy) do tego troche oliwy z oliwek. ja takie cos jem z woda ale to hardcore, jak chcesz to mozesz z mlekiem.

fakt nie ma sensu za bardzo modzic ale jesli spadasz glownie w miesniach to jest jakis powod do niepokoju

ziąą tez nie jestem nie czuje sie samotny wrecz przeciwnie, mam wy***ane na ludzi i sie na nikogo nie ogladam.

o jakim jumanji mowisz ?


Vladziu nie przymilaj sie i tak nie dam Ci sie przejechac golfem 2 na mega resorach !

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Jeśli chodzi o fakt spadku wagi, to myślę, że to jednak fat się pali. Patrzę na siebie w lustro codziennie i widzę różnicę. A jeśli trochę jest w tym mięśni to umówmy się: jakich mięśni ?
W marcu miałem w biko 41 cm, teraz mam niecałe 40cm i jakoś tych mięśni nie widzę.
Żeby je spalić trzeba je mieć Jak będę miał klasę, zacznę robić masę


ps. jumanji- czytaj: dżumandżi - stan pół snu/pół jawy o poranku.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
kurva nie rób tego ever - podobno masz taką fajna tube w bagażniku

a do autora...
gdzie w ogole pracujesz?
masz mozliwosc regularnego spozywania posiłków?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Tak, mam możliwość regularnego spożywania. No może czasem z małymi wyjątkami (siakaś delegacja albo co).
Swego czasu przygotowywałem sobie papu w plastikowych pojemniakach wieczorem, jednak różnie z tym bywa. Czasami brakuje mi czasu, coś trzeba zrobić, a potem padam na pysk.
Jedynie siłownia jest dla mnie wolnym czasem w tygodniu. Tam nie mam przy sobie telefonu i nikt nie wie gdzie jestem

W dziale odżywkowym założyłem też post o przygotowaniu supli na okres budowy ładnej masy jesienno-zimowej. Chcę się przygotować dobrze do tego zarówno od strony treningu jak i diety. W razie "W" będę miał pod ręką jakieś białko w proszku lub "obiad"

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
nie widac po tym starym zdjeciu zebys jakos tych miesni nie mial ale skoror tylko 1 cent polecial to nie tak zle chodz ciekawe jak z reszta parti. masz porownanie z marca wymiary i teraz ?

masz taki stan przed sniadaniem czy po ? bo jesli po moze oznaczac za duze wachania cukru we krwi

zarcie w pojemnikach to bardzo fajna sprawa. i nie gadaj ze nie masz czasu, lepiej przyrzadzic cos niz kwitnac przed tv/kompem jesli sie chcesz dobrze masowac to bedziesz musial duzo nad dieta popracowac bo w przeciwnym razie moze byc pdoobny stan jak w marcu


Vladziu w bagazniku to ja d***** woze a tube mam na dachu i robie cos w stylu autobusu milano. cala sala sie buja ołł je !

Zmieniony przez - everr w dniu 2007-06-22 13:32:21

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
...mam na dachu i robie cos w stylu autobusu milano. cala sala sie buja ołł je !
***ł...m

Uwierz mi, że cierpię na brak mięśni. Te zdjęcia to tłuszcz i skóra. Cholera tak szybko przytyłem kiedyś tam, że mam normalnie rozstępy na klacie...

Wymiary z marca mam. Ale aktualnych nie mam. Niestety podczas przeprowadzki zaginął gdzieś profesjonalny sprzęt do mierzenia (metr krawiecki).
Ale...dzisiaj będę w OBI i tam są takie papierowe. Pożyczę sobie trochę na zaś w końcu to w celach prozdrowotnych, w słusznej sprawie.

Stan zaspania mam codziennie. Myślę, że taka moja uroda... nie wiązałbym tego z poziomem cukru we krwi. Zawsze tak miałem, a badania były dobre.

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
***ł...m

ze co prosze ?

brak miesni to ja mam i piszeo tym co widze dobra ale to zaspanie masz jak wstajesz czy po sniadaniu ? bo to moze byc roznica

jak zrobisz pomiary to podaj

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
"j.e.b.ł.e.m "

Zaspanie mam zawsze jak wstaję. Potem już jest ok. A co ?
Byłem na Twoim dzienniku i widać rzeczywiście już różnicę pomiędzy pierwszymi fotkami, a ostatnią most muscular
A co do mnie, to inaczej jest jak ma się 30-tkę. Ciało wg mnie inne kształty przyjmuje. Nawet bez mięśni wydaje się zbite. Przynajmniej u mnie tak jest jak sądzę. Postaram się wrzucić fotkę jak miałem 20 lat. Padniesz jaka jest różnica. Podejrzewam, że nawet jakbym ważył tyle co 10 lat temu to i tak nie wyglądałbym tak samo.
Sie nagadał...masło maślane bla bla bla...

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odrzywki, czy nie zaszkodzi ?

Następny temat

łamana czy prosta

WHEY premium