SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relacja z cyklu PH+SUSTA+WINKO+SUPLE :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdnaiem za duzo pokombinowałes tutaj dał bys test plus deka ewentaulnie mete na start a za reszte hasju ogarnoł miske i juz a z ta insą to nieporozumienie namawiasz tylko swoim postanowieniem małolatów do jej brania,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
ja nikogo nie namawiam do brania insuliny broń boże każdy robi to co chce nigdzie nie napisałem że macie brać młodziki insulinę więc bez takich tekstów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodzi mi o to ze zły przykład dajesz początkującym o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ty piszesz przecież on sie nie reklamuje z tym cyklem.
Forum po to jest aby się poradzić lub podzielić spostrzezeniami.

A malolaty i tak ( bez wiedzy doświadczenia i porady - ''tak żeby towaru nie zmaronować'') będą eksperementować i bez tego artykułu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12824
Mozna wiedziec czym sie zajmujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
hmm a dlaczego się pytasz ? to chyba nie jest kolejny podpunkt ankiety a prywatne życie zostawiam poza forum ale pracuje na kuchni a zajmuje się tym co lubię siłownia i od czasu do czasu jakieś sztuki walki wszystko rekreacyjnie bez żadnych przygotowań na zawody

/ teraz pewnie powiesz ze pracuje na kuchni i nie mam diety to dla wszystkich : popracujcie na kuchni i zobaczycie jak to jest

dziś 30min boksowania 30min bieżni 2x12min sauny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
A mnie to nie obchodzi co on robi gdzie pracuje, i czy to dobrze ze wali insuline czy nie, jestem ciekawy jak go porobi, a filozofia czy cwiczy tak czy siak i czy, dobrze dobral srodki czy nie, to jego sprawa, ja tam bede sledzil temat ciekawy jestem co z tego wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
Dokładanie ... zaraz sie go zapytacie jaki dzisiaj ma majtki ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
Polako - dla Ciebie na pewno sog za podjecie sie relacji
oby cos z tego wyszlo
duzo zdrowia zycze i przyrostow miecha

Arnold dobrze mowisz, ja tez jedynie jestem ciekaw jak go porobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
dzięki ja mam też taką nadzieje że nic już nie stanie mi na życiowej drodze aby osiągnąc wymarzoną sylwetkę bo ostatniego czasu to różnie u mnie bywało...

będę pisał w każdej wolnej chwili
od poniedziałku dopiero się wszystko rozkręci że tak powiem bo zacznę podjadać m-drola i bić sustę a m-drola walić do posiłku ? bo będę leciał 3tab/ed i kiedy dorzucić hatapil bo nigdy nie brałem żadnych osłonek przyznaje się bez bicia ale na żadnym badaniu lekarz nie miał do mnie zastrzeżeń pewno wy***ki miałem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino z razaka i???

Następny temat

Pierwszy Cykl rozpiska , pomoc.

WHEY premium