SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 225618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Baca a myslisz ze skad sie wzielo przyslowie " Zycie jak w Madrycie "

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Też zerkam czasami na Real Madryt TV ... ciekawe analizy tam odchodzą.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34571 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433972
Ja zaglądne tam na jakiś czas, ciekawe rzeczy tam puszczają tylko szkoda że nie po polsku

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 449 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2904
- Byłem w szoku, gdy dowiedziałem się, że mam jechać do Realu na sprawdzian. A gdy okazało się, że zostaję i zaproponowano mi do podpisania kontrakt, to po prostu nie mogłem w to uwierzyć - opowiada polski obrońca Kamil Glik, który występuje w jednym z najsłynniejszych klubów świata, Realu Madryt.
Glik jest reprezentantem Polski do lat 19. Do Hiszpanii wyjechał przed rokiem, trafił do trzecioligowego klubu Horadada. I właśnie tam został zauważony przez wysłannika Realu Madryt.

- Skaut "Królewskich" obserwował każdy mecz mojej drużyny - wyjawia. - I w końcu zaprosił mnie na tygodniowy sprawdzian do Madrytu. Wydawało mi się to abstrakcją, myślałem, że śnię. Jednak to prawda: jestem piłkarzem Realu Madryt C, który występuje w trzeciej lidze. W styczniu podpisałem 3,5-letni półprofesjonalny kontrakt - mówi Glik, który w Realu w Madrycie nie czuje się samotny. W tym samym roczniku gra także Krzysztof Król, a w juniorach Szymon Matuszek.
Polski obrońca ma już za sobą pierwsze mecze w barwach "Królewskich". Dostał koszulkę z numerem 4. W jednym ze spotkań o mało co nie stracił... zęba.

- To Hiszpania, ale czasami gra się jak w Anglii - uśmiecha się. - Raz dostałem z łokcia w twarz i mój ząb nie wytrzymał. Konieczna była wizyta u dentysty, żeby poprawić złamaną "piątkę". Jednak są i przyjemne rzeczy. Przed jednym z meczów udzieliłem wywiadu dla stacji Real Madrid tv. Oczywiście po hiszpańsku. Cały czas chodzę do szkoły językowej - zdradza.

Ile czasu młody Polak potrzebuje, aby przebić się do pierwszej drużyny wielkiego Realu Madryt?

- Jestem ambitny. Postawiłem sobie cel: jak najszybciej muszę dostać się do drugiego zespołu. A stamtąd to już całkiem blisko do pierwszej drużyny. Wszystko jest w zasięgu, tylko pracować i może kiedyś się uda... - rozmarza się Kamil Glik.

P.S. chłopak podnieca się jakby trafił do barcelony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34571 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433972
P.S. chłopak podnieca się jakby trafił do barcelony Dla mnie Barca a Real to przepaść. Powinien się cieszyć że nie trafił do takiego dziadostwa jak Barcelona

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
oczywiscie ze tak! Real - od zawsze królewski klub

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
niech sie rozwija

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Gliku jest z Jastrzębia

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34571 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433972
Real Madryt zamierza przeznaczyć na wzmocnienia drużyny po zakończeniu sezonu około 100 milionów euro - poinformował dziennik "Marca". Transfery mają pomóc "Królewskim" w powrocie na szczyt europejskiej piłki.
Listę życzeń dziewięciokrotnych zdobywców Pucharu Europy otwiera Cristiano Ronaldo. Za portugalskiego skrzydłowego Manchester United żąda około 80 milionów euro.

- Cristiano jest świetnym zawodnikiem i byłoby wspaniale, gdyby udało nam się go pozyskać. Jednak żaden piłkarz, nawet Cristiano Ronaldo nie jest wart tak kosmicznych pieniędzy - powiedział prezydent Realu Ramon Calderon w telewizji Antena 3.

Innymi zawodnikami znajdującymi się - według hiszpańskiej prasy - w kręgu zainteresowań Realu są: Kaka z AC Milan, Christoph Metzelder z Borussii Dortmund, Pepe z FC Porto i Cristian Chivu z AS Roma. Prawdopodobnie latem powróci także temat transferu Francka Ribery'ego z Olympique Marsylia.

Źródło : Onet

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
i po jaka cholere realowi takie znowu wzmocnienia!! maja taka ekipe ze powinni rozwalac wszytskich!! JA KIBICUJE OD DZIECKA BARCELONIE!! ale szanuje real jako przeciwnika!! oni nie powinni sprowadzac tylu pikrazy a tym bardziej powinni zwolnic od zaraz Capello!! i spowrotem zatrudnic Del Bosque!! on stworzył galacticos!! a teraz klub nie spełnia oczekiwan mimo ze ma wieksze gwiazdy niz przedtem!! i po co im C.Ronaldo??!! pff majac takich pilkarzy na krzydłach jak Robinho Reyes Huiguain mysle ze to bez sensu i do dypu ta polityka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

Wiecej