SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę diety - co jest nie tak - bo brak efektu....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 274
Witam,
Poproszę Was o ocenę mojej diety ewentualnie treningu.

Dietę stosuje od ok3 m-cy, ale jak dla mnie bez efektu.
Dieta i trening do wglądu na moim profilu - mam nadzieję że to nie problem...?
W dzienniku żywieniowym nie uwzględniałem suplementacji - opisana poniżej
W dzienniku jest sumiennie wpisane wszytko to co zjadam w ciągu dnia......
Jeśli chodzi o ilość białka/węgla/tłuszczu wg mnie jest na odpowiednim poziomie, ale efektów nie czuję/widzę...

W dziennik treningowy też jest prowadzany na bieżąco i skrupulatnie......

Jeśli chodzi o mnie
ANKIETA

Płeć : M
Wiek : 31
Waga : 102
Wzrost : 185
Cel treningowy : Redukcja tkanki tłuszczowej, zrzucić kilka kg (5), Spalić brzuch, wzrost suchej masy mięśniowej
Staż treningowy na siłowni : 11 m-cy,
Uprawiane inne sporty : bieganie kiedyś regularnie, obecnie rzadko przez kontuzję kolana, przez to nie mogę za bardzo odciążać i ćwiczyć nóg
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Profesjonalna Siłownia b. dobrze wyposażona
Dieta : kcal. 2500 , Białko -250g, W -350 g, T - 50g,
Przeciwwskazania medyczne : problemy z kolanami, więc nie za bardzo mogę obciążać nogi
Zażywane suplementy :
DNT - rano Kreatyna 5g, BCAA 5g
DT, Rano - Kreatyna 5g, BCAA 5g,
Przed treningiem 5g BCAA,
Po treningu 5 g kreatyny, 30g Białko Izolat,
na noc 35 g PRO LONG Protein

Z góry wszystkim dziękuję za ocenę mojej diety + ewentualne wskazówki co do nie - co poprawić, zmienić, dodać wyrzucić itp.

Pozdr
P.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html w takiej formie wrzucamy diety, tu nie w profilu,nie na fb czy w dzienniczku szkolnym...

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-09-12 10:47:57

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 274
Dieta













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 274
cd Dieta










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10551
To, którą wersję diety chcesz, żeby ocenić? I najważniejsze na ile wyliczyłeś swoje zapotrzebowanie???już na początku wywal dzem, ryż biały zastąp brązowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 274
Hej, Wrzuciłem moje "menu" z kilku dni aby był podląg na co fo faktycznie zajadam w dłuższej perspektywie czasu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 274
....mógłbym wrzucić jeden dzień wpisać same cycki z kury a tak wrzuciłem kilka dnia bo zawsze jest coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 274
Co do diety to wychodzi mi 3 250,0 kcal 300,0 g B 400,0 g WW 50,0 g T, ale będę szczey nie jestem w stanie w ciągu dnia zawsze dość do tych parametrów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile białka trenując w domu?

Następny temat

Dieta ketogeniczna - o czym pamiętać?

WHEY premium