SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile białka trenując w domu?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 538
Witam,
Od kilku dni trenuje w domu z pomocą książki Oliviera Lafaya. Zamierzam przejść na system żywienia Leangains i rozpisać sobie zarys jakiejś diety. Chciałbym wiedzieć jakie jest zapotrzebowanie na białko trenując w domu... Dodam jeszcze że za pomocą LG chce trochę zbić wagę (wzrost 180cm, waga 80kg) bo jestem trochę zalany tłuszczem, a później zacząc robić masę, jednak nie wiem ile przyjmowac białka dziennie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4408
Możesz dać więcej, 20-25% zapotrzebowania jeśli nie ma przeciwwskazań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 538
Obliczałem swoje zapotrzebowanie i wszyło mi około 2400 kalorii aby chudnąć 0.5kg tygodniowo. Dałem 30% białka, 30% tłuszczy i 40% weglowodanów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Standardowo ok 2g/kg masy ciała. Nie ma znaczenia gdzie ćwiczysz. Ew. do wyliczenia zapotrzebowania ważna będzie aktywność

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 538
Obliczałem swoje zapotrzebowanie za pomocą tego kalkulatora http://calcoolator.pl/dzienny_kalkulator_kalorii.html
I wyszło mi coś takiego




Zmieniony przez - bzyq19 w dniu 2014-09-12 15:21:05

Dałem 2g białka na 1kg ciała czyli 160g białka, 30% tłuszczu i 40% wegli. Chce zrzucić 10kg i dopiero później zacząć robić mase.

Zmieniony przez - bzyq19 w dniu 2014-09-12 15:22:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały + siłownia = nabranie masy mięśniowej?

Następny temat

Proszę o ocenę diety - co jest nie tak - bo brak efektu....

Wiecej