SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozostawiając przeszłość za sobą DT by Maiki-_

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, postanowiłem zalozyc dziennik treningowy, który pomoże mi kontrolowac moja przygode z silownia, ale rowniez po to aby uzyskac cenne wskazowki od innych userow za co bede bardzo wdzieczny ;)

O mnie:

-wiek: 18 lat
-wzrost: 183-185cm
-waga: ok. 75kg
-staz: rok cwiczylem ale potem dluga przerwa była


Cel:
-masa miesniowa
-zwiekszenie siły


Trening: FBW 5x5

Dzien 1

Przysiad ze sztanga na barkach 5x5
Pompki na poreczach 5x5
Wyciskanie stojac 5x5

Dzien 2
Martwy ciag 5x5
Podciaganie na drazku podchwytem 5x5
Wyciskanie lezac 5x5

Dzien 3
Przysiad przedni 5x5
Wioslowanie sztangielka jednoracz 5x5
Wyciskanie sztangi na lawce skosnej dodatniej 5x5


Dieta:

Diety nie mam.Będe staral sie jesc wartosciowe rzeczy unikajac przy tym zbednych rzeczy.


Trening zaczynam od poniedzialku, w tym tygodniu rozplanuje jakimi ciezarami zaczne (napewno beda one bardzo niskie) i zaczne od jutra sie rozciagac bo slabo rozciagniety jestem.

Z góry dziekuje za cenne wskazowki ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Treningu w piatek nie bylo poniewaz mialem robote i sie nie wyrobilem.Dzisiejszy trening prawdopodobnie przeloze na jutro poniewaz boli mnie jeszcze bark po wczorajszym graniu w siate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Lepiej weź troszkę bardziej rozbudowany plan treningowy, zajrzyj do dzialu 'Trening dla pocz.' i cos ogarnij.

Ten plan jest wg mnie 'zbyt' skrocony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
też bd zaglądał.
Adzik dobrze prawi, będziesz chodził niedotrenowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
powiadomka włączona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co dorzucic wiecej cwiczen czy wgl zmienic plan na inny. Sugerowalem sie troche planami Tractora i nie tylko ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
To zależy. Ta odmiana FBW 5x5 jest bardzo ceniona. Po prostu dołóż ćwiczeń najmniej 5 dziennie. Możesz dodać uginanie sztangi stojąc na bicka, wyciskanie za karku na barki i inne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyciskanie za karku napewno nie zastosuje do mojego planu treningowego z racji iz jest to cwiczenie bardzo kontuzjogenne choc go nigdy jeszcze nie wykonywalem to odradza sie go poczatkujacym.

Mysle nad zastosowaniem kosmetyki do planu glownego np w poniedzialek kosmetyka calych ud, sroda kosmetyka przodu i w piatek kosmetyka tylu. Jak to widzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wyciskanie za karku napewno nie zastosuje do mojego planu treningowego z racji iz jest to cwiczenie bardzo kontuzjogenne choc go nigdy jeszcze nie wykonywalem to odradza sie go poczatkujacym.


------------------

przeczytaj tematy podwieszone w dziale tdp tdz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co wiem to zawsze odradzano poczatkujacym wyciskania za karku chociaz moze to bledne stwierdzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22083
ja czekam na fotki - nawet jak nie ma co obecnie oglądać to będziesz miał porównanie po jakimś czasie czy są efekty. Trening dopracuj.

Będę wpadał -> i liczę na rew

Zmieniony przez - TOYSY w dniu 2012-08-10 19:58:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Wyc zza karku możesz sobie odpuścić.

Ale nie dokładaj byle jakich ćwiczeń, w dziale 'trening' na pewno Ci pomogą - ułóż jakieś sensowniejsze FBW.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czas przytyć 10 kg

Następny temat

silownia

WHEY premium