SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny i kilka pytan :)

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):( zdjecie dodam pozniej ze wzgledu na pozno pore pisania postu)
Wiek :17
Waga :69
Wzrost :185
Staż treningowy:2lata z przerwa
Obwód pasa: 85
Obwód klaty: 100
Obwód uda:55
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Muay thai, boks 5x tyg
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: b.dobrt
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Atualnie bialko,bcaa,witaminy
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: Jako takiej diety nie mam po prostu kurczak,ryz,makaron,serki,platki owsiane itd.
Możliwosci finansowe: normalne
Cel/problem/opis: sila

Chwilowo mam przerwe od sportow walki wiec cwicze na silce i moje pytanie jest takie czy jest sens cwiczenia przed treningami sportow walki tyle ze jednej partii miesni? Czy beda jakies efekty?

Mam problem z wytrzymaloscia klaty a bynajmniej tak mi sie wydaje ze to wytrzymalosc. Czasami zdarza sie tak ze gdy wykonuje wyciskanie lezac i zrobie dwie pierwsze serie to przy kolejnych serich nie zrobie wiecej niz 4-5 powtorzen obojetnie z jakim ciezarem, i nie jest tak zawsze :( Czym to moze byc spowodowane? przetrenowanie?krotka regeneracja? prosilbym o jakies rady w tej sprawie :)

Poniedziałek Klatka+triceps
1.Wyciskanie lezac 7 serii 12,10,8,6,8,10,12 pow (ceizar zwiekszam co 5kg na kazda serie zaczynajac od 70kg i zdejmuje tak samo po 5kg)
2.wyciskanie na skosie 4 serie 6pow
3.wyciskanie hantlami 4 serie 6pow

1.wyciskanie francuskie stojac 4 serie 6pow
2.wyciskanie francuskie sztangi w lezeniu 4serie 6,8,10,12 pow (ciezar ten sam zwiekszona ilosc powtorzen)
3.wyciskanie waskie 4serie 6pow
4.pompki na poreczach 4 serie 10,12,14,16 pow +15kg
5.prostowanie ramienia podchwytem na bramce stojac 4serie 6pow

Środa barki+biceps
1.Wyciskanie sztangi sprzed glowy 4serie 6pow
2.wyciskanie sztangi z za głowy 4 serie 6pow
3.wyciskanie sztangielek 4 serie 6pow
4.wyciskanie sztangielek chwytem mlotkowym z lokciami przy ciele (na przednia czesc obreczy barkowej) 4serie 6pow
5.unoszenie stangielek w opadzie tulowia 4 serie po 12pow

1.uginanie ramion podchwytem stojac bez supinacji nadgarstka 4serie 6pow
2.uginanie ramian stojac sztanga serie 6pow
3.uginanie ramion na modlitewniku 4serie 6pow

Sobota plecy
1.podciaganie sztangielek w opadzie 4serie 6pow
2.przyciaganie wyciagu dolnego w siadzie plaski 4 serie 6pow
3.sciaganie drazka szerokim nachwytem do klatki 4 serie 6pow
4.sciaganie drazka szerokim nachwytem do karku 4 serie 6pow

Niedziela nogi+lydki
1.przysiady ze sztnaga na karku 6serie 6pow
2.prostowanie nog w siadzie 4serie 6pow
3.uginanie nog w siadzie 4 serie 6pow
4.wykroki 4serie po 12 na noge

1.wspiecia na palce w staniu 6serii po 6pow
2.wspiecia na palce w siadzie 6serii 6 pow

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne, które na pewno gdzieś się znajdą :)

Zmieniony przez - VeeVoo w dniu 2013-02-17 02:56:44
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 388
Za dużo serii wyciskania moim zdaniem, Zostaw sobie 4 serie 12/10/8/6,dodaj rozpiętki, bądź bramę, moim zdaniem też za dużo serii na triceps, według Twojej rozpiski, robisz ich więcej niż na klatkę, na triceps moim zdaniem wystarczą 3 ćwiczenia po 3 serie, z przysiadami ja robię np mniej serii (4) ale po 12-15 powtórzeń, to tak odnośnie treningu na pierwszy rzut oka. Ja zamiast tych bułek, to poleciłbym Ci coś mniej przetworzonego, np jakąś kaszę, ryż plus właśnie ta pierś z kurczaka, plus warzywa do oporu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
jak pod SW to trenuj planem FBW, jak wygląda dieta? Tutaj może być problem z regeneracją. Rozpisz ją, bo ITP mało znaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
Sniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie  - tutaj ułóż dietę i wstaw do zrzuty ekranu.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
O dzieki, bo niechcaco enter wcisnalem :|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
/

Zmieniony przez - VeeVoo w dniu 2013-02-17 14:53:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Wstaw screeny tego co ułożyłeś a nie z ukośnikami tu wyskakujesz :D

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
Sorki ale szczerze mowiac to nie wiem czemu jest tam ten ukos.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Bardzo mi przykro, ale niestety nie jestem w stanie nic zobaczyć

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1824
jezeli chodzi o cwiczenia na klatke to ja dodalbym rozpietki i po co tyle serii i powtorzen skoro na celu masz sile?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 164
nie wiem czemu taka miniaturka..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa

Następny temat

Ile razy ćwiczyć?

WHEY premium