SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piwo na cyklu kreatynowym ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 741
jestem na cyklu kreatyny 3 tydzień
dziś miałem trening w godzinach 13.30-14.45 i potem poszedłem ze znajomymi na miasto oczywiście w planach nie miałem nic pić..
ale trochę mi nie wyszło.. bo wypiłem 3 piwa
mam nadzieję że nie zaszkodzi mi to bardzo w cyklu co ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
Hm nie jestem kulturysta, tylko smiesza mnie goscie ktorzy biora sie za pakowanie a w sobote wypija sobie 4-5 piwek lub wiecej wysywa swoje odzywki a potem na forum szuka usprawiedliwienia tego typu pytaniami nie interesuje mnie kto i co pije tylko jak sie ktos np odchudza to nie zjada smalcu po kryjomu a co do mojogo wygladu to nie oceniaj po tym co pisze tylko zerknij sobie w profil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3987
Jeżeli nie zjadłeś dużo białka po siłce i browarach to mogą się mięśnie troche spalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
było wiele razy juz to poruszane, wyszukiwarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
bez obaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29449
Nie spali, po prostu trening zmarnowałeś ale to nic takiego nadrobisz, uzupełniaj wodę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
po prostu trening zmarnowałeś ale to nic takiego nadrobisz, uzupełniaj wodę

Idz sie zastanow, jakie brednie gadasz. Pozniej wroc.


Do autora: Nic sie nie przejmuj. Zdrowe podejscie przede wszystkim.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 741
Czyli ogólnie podczas czyklu od piwa trzymać sie z daleka.. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
zalezy co masz na mysli picie piwa, jedno, dwa piwka w tyg nic Ci nie zrobia chlanie na umór co tydzien juz nie jest dobra opcja, duza role odgrywa tu dieta - to tak naprawde o nia sie rozchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
używajcie czasem wyszukiwarki
temat piwny był setki razy poruszany
wniosek zawsze był jeden - wszystko jest dla ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
michalwroc
Jeżeli nie zjadłeś dużo białka po siłce i browarach to mogą się mięśnie troche spalić

pala to sie oczy od czytania takich glupot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
%)

ti czy zaszkodzi czy nie - okaze się na kolejnym treningu. alkohol nie wspomaga z pewnością regeneacji, ale plotki o tym jakoby "ścinał białko" w mięsniach i inne bzdury nie mają uzasadnienia

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-03-18 08:16:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

porównanie

Następny temat

pompy

WHEY premium