SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POMOCY zastoik wyłącznie z klata co mam robic??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243
witam wiec tak jak w temacie mam problem z klataka poniewaz od niedawna niewidze efektow silowych cwicze jakies 6 miechow klatke ciwcze 2 razy w tygod w podziale na takie treningi:
poniedzialek:
1 wyciskanie plasko 4x 10-2powt
2 rozpierdki plasko 4x 10-8powt
3 przenoszenie hantla 4x 12-7powt

czwartek:
1 wycisaknie skos w góre 4x 10-4powt
2 rozpierdki 4x 12-9powt

moze pownienem zmienic ciezar lub ilosc serii??
z gory dzieki;]

"Trening czyni MISTRZA"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
nie moze.
czemus chodzisz do 2 powórzeń? wiesz z eto intensywny trening dla zaawansowanych, i byc mzoe sie przetrenowujesz?
wykonaj po prostu 3 ćwiczenia po 3 serie.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13784
Staz=6miechow Klata cwiczona 2x w tygodniu. Pewnie nie wiesz co to regeneracja oraz dieta. Nie no nie mam sil

http://www.sfd.pl/temat192921/  -Ile powtorzen na mase sile itd.

http://www.kulturystyka2.fora.pl/ - nowe forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19653
odpuść sobie klatę w czwartek.
Jeżeli w pon dawno nie zmieniałeś ćwiczeń na klatę to zrób.
Zamień np: wyciskanie sztangą na sztangietki lub zmień kąt ustawienia ławki ,lub cokolwiek co zmieni choć troche rodzaj twoich ćwiczeń.
Jeżeli nie robiłeś dawno regeneracji to może odpuść sobie na tydzień siłowni lub jeden tydzień poświęć na lekki trening.Tzn : duże mniejsze ciężary lub sporo mniej seri.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243
dieta jest........
a co do sztangielek to niemam takich znowu ciezkich zebym mopgl nimi na klate machac
daltego robie klatke 2 dni poniewaz wydaje misie ze niewymecze gornych partii klatki na skosie bo jak najpierw robie poziom to potem niemam juz tych sil co bym zaczynal od skosu i musze duzo ciezar na skosie zmniejszac niz bym robil skos jako 1 cwiczenie
moze tak zrobie:
1 wyciskanie plasko 4x 10-2powt
2 rozpierdki plasko 4x 10-8powt
3 wycisaknie skos w góre 4x 10-4powt
4 rozpierdki skos w góre 4x 12-9powt
moze jeszcze zakres powtorzen zwiekszyc do 15-12 na jakies miesiac?

jezeli znacie jeszcze jakies cwiczenie na klatke to podrzudzcie tylko zeby mozna je bylo wykonywac na wolnych ciezarach bo nieposiadam zadnych maszyn
wielkiE dziękI

"Trening czyni MISTRZA"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020
WITAM
TOMMI jeśli masz problem to:
moim zdaniem zwiększ ilość serii wyciskania na ławie nawet do 10.
rób wyciskanie na skosie w dół bo to dobrze rozwija siłę i przyzwyczaja do coraz większych ciężarów.(nie tylko w dół ale rób co np 3 tydz)
wchodż czasami na ciężar nawet 110%rekordu życiowego,oczywiście z asekuracją !!!!!!!
Powinno pomóc . u mnie się sprawdza.
pozdr GRZEGORZ

...:::YET ONLY THE STRONG SURVIVE AND THE WEAK SHALL FALL:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243
a czy ten nowy plan jest dobry i mam w planie robic teraz wiecej powtorzen w seriach czyli zmniejszyc ciezar
wiecejserii czyli 10seri na wyciskanie plasko niezaduzo ?? bo potym jeszcze skosem w gore4serie??

"Trening czyni MISTRZA"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1020
witam.
Nie chodziło mi o to że masz dorzucić do tego planu 10 serii bo to masakra!! Proponuję ci inny.
wyciskanie płasko 10serii
1s 20-25powt
2,3s 10-12
4s 10
5s 8
itd progresywnie dochodząc do ciężaru np 105-110% swojego R.ż. oczywiście powt z pomocą np jedno lub dwa powt na tym ciężarze.
zmieniaj sobie płaską na przemian ze skosem w dół. (czyli jeden tydz. płaska nast. skos)
po tym proponowałbym jakieś rozpiętki hantlami, ćw na motylku lub ściąganie wyciągu z dołu lub z góry(moim zdaniem po takiej ławie dobrze jest rozciągnąć klatkę na mniejszych obc ale na ćw bardziej obszernych)
tych serii po ławie proponuję max 5
dla odmiany możesz zrobić "ciężkie"wyciskanie hantlami (zamiast sztangi)na takich samych zasadach co gryfem.
u mnie się to sprawdza .
mam nadzieję że napisałem jasno i zrozumiale ;D
jeśli ktoś by miał coś do dodania albo jakieś inne sugestie to chętnie poczytam.
powodzenia GRZEGORZ

...:::YET ONLY THE STRONG SURVIVE AND THE WEAK SHALL FALL:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
rozpierdki owned !!!!!

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 242 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2121
Czy aby napewno chodzi tu o trening na klate??

Don't judge each day by the harvest you reap but by the seeds you plant.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2008
rozpierdki? a jak to sie robi?
Chcialbym przypomniec ze nie caly swiat wokol klaty sie kreci moze masz za mala mase miesnia i juz wycisnales z niego max?Nic nie napisales o calym teningu a to tez wazne.
Pyt. Czy zmieniales program treningu?Bo piszesz ze cwiczysz 6 miechow i tylko ten program wymieniles jesli tak to powinienes go jakos urozmaicic np. tak jak propnuja koledzy wyzej, nie napisales tez czy miales przerwy chodzi mi o regeneracje nie mozna pakowac pol roku bez regeneracji
aha i jeszcze ostatnie chodzi ci ze sila ci nie przychodzi w wyciskaniu plasko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243
no programu niezmienialem na klate za to na inne miesnie zmieniam prawidlowo
co do regeneracji to tez jest na sowim miejscu
efektow silowych niewidac w wyciskaniu pod skosem jak i poziomie

planu nieamienialem poniewaz sila szla a nieznam zabardzo takich ciwczen ktore by mi mogly zastapic np wyciskanie -hantli narazie niemam takich ciezkich a co do skosu w dol to niemam dodatkowych stojakow bo mam tylko lawke plaska z regolacja na skos z 1 stojakami cwicze sam w domu i niema mi kto wrzucic ten ciezar na skos w doł
moze jakbym zorbil taki plan jak napisalem to by bylo dobrze jakbym jeszcze zmienil ilosc tych powtorzen czyli niejszy ciezar na jakis czas....

jezeli chodzi o zwiekszenie seri to 10s na wyciskanie niebedzie za duzo na klatke jak do tego dojda jeszcze rozpiedki i skos?

"Trening czyni MISTRZA"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po przerwie

Następny temat

Dolna część mięśnia CZWOROBOCZNEGO

WHEY premium