SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena Jedzonka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1346

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
a ilu kcal się spodziewałes jedząc jogurty słodkie, czekolade, kabanosy, kiełbase, kakao puchatek...? masz w tym albo cuekier albo tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573
kakao bylo z mleczkiem ,czekolady nie dalem rady zjecs ,kabanos to tez bialko a jogurt to tez bialko bo to z sera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Panowie to prowokacja bo kolega zakłada któryś temat z rzędu taki sam. Jeśli bardzo Ci zalezy tak super dieta i posiłki ja nic bym nie zmieniał.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
Ja również. Podbiłbym tłuszcze do 550g.

Zmieniony przez - Pakr-man w dniu 2011-09-03 21:52:18

hardgainerus maximus!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573
550g na dzień ? To będę musiał Oliwe z oliwek dorzucic ,a jaki najlepszy produkt dajacy najlepszy tluszcz ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 573
Musze zbic troche weglowodanow bo 600 to za duzo wiec musze pomyslec nad tym wszystkim intensywnie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
Ej ja żartowałem z tymi tłuszczami. Mówią, że to prowokacja. Jak tak to ogarnij się z grubsza bo to irytuję a jak nie to stosuj 10 wskazówek żywieniowych

hardgainerus maximus!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Dorzuć smalcu do podbicia tłuszczy. Jak trafisz na dobry, "wzbogacony" o skwarki to i źródło białka Ci wzrośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1824
kakao puchatek wyglada na jakis suplement białkowy - mam racje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
pewnie to białko firmy Puchatkol czysty izolat

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

proszę o sprawdzenie diety (pierwszy raz)

Następny temat

Prosze o ocene/korekte diety redukcyjnej

WHEY premium