SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Pintera, ocena

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1786
Co o tym myslisz Pinter, to sa moje wyniki z kalkulatora, wahalem sie troche jaka intesnywnosc wybrac ale wstawilem srednia. oprocz silowni mam duzo zajec fizycznych bo studiuje na awf-ie.


Dane jakie podales:

Wiek: 22
Wzrost: 189
Waga: 92
Aktywnosc: srednia
Ilosc dni treningowych: 5
Intensywnosc treningu : srednia
Ilosc treningow aerobowych w tygodniu: 3
Srednia dlugosc wysilku aerobowego: 15 minut
Intensywnosc wysilku aerobowego: srednia


Body Mass Index: 25.8

Zawartosc tkanki tluszczowej w organizmie: 19.8 %

Twoja Podstawowa Przemiana Materii: 2247.6 kcal/doba

Twoj próg kaloryczny uwzgledniajacy powyzsze wartosci wynosi: 4158.1 kcal/doba.

Sidor

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Z jakiego kalkulatora korzystałeś. Skąd wiesz jaki jest u Ciebie poziom zatłuszczenia ?
Ok. możesz od tylu zacząć przy dużej aktywności fizycznej i tak może to się okazać za mało. Wtedy stopniowo zaczniesz zwiększać ilość węglowodanów oraz tłuszczu jeśli będzie go za mało. No właśnie jak sobie ułożyłeś proporcje poszczególnych składników - bo kalorie to nie wszystko i być może trzeba będzie coś zmienić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1786
cze
dzieki za odpowiedz. korzysalem z kalkulatora Khaine'a, nie pamietam gdzie jest do niego link, sprobuje Ci pozniej podac.
Czyli co uwazasz ze moj poziom zatluszczenia nie jest duzy. Ja chcialbym zredukowac go troche zredukowac.

Sidor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
No cóż mimo że to temat skierowany do Pintera to chyba się nie obrazi jeżeli się tu wypowiem zwłaszcza że korzystałeś z mojego kalkulatora. Jeżeli chcesz zredukować trochę tkankę tłuszczową musisz obniżyć ilość jaką tu uzyskałeś o jakieś 800-1000kcal i wejśc w strefę redukcyjną. Piszesz że masz dużą aktywność fizyczną no i oprócz tego ułomkiem nie jesteś więc i ilośc kalorii wyszła Ci spora. Pamiętaj że jeżeli zmniejszy Ci się ilość zajęć fizycznych musisz również zmniejszyć ilośc przyjmowanych kalorii - zarówno w przypadku robienia masy jak i redukcji.

Co do Twojego poziomu tkanki tłuszczowej to faktycznie przydałoby się go troszkę zredukować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Nie oczywiście nie mam nic przeciwko.
No tak jak interesuje Cię redukcja (sądziłem że chcesz się masować), za mało to nie będzie - będziesz musiał nawet trochę zredukować spożycie kalorii (głównie z węglowodanów a jeśli udział tłuszczy w wartości całodziennego pożywienia jest za duży to również tłuszcze). Co do poziomu Twojego zatłuszczenia - nie napisałem że nie jest za duży ani też że jest za duży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1786
Khaine ale zredukowa 0 800-1000 kcal od wyniku 4122 kcal a nie od 2 tysiecy z kawalkiem, tak???

Sidor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1786
Aha Pintero i jeszcze jendo ja nie chce redukowac na maxa, tylko chodzi mi o zamianie tluszczu na miesnie, o takie wyrownanie, chce wazyc 90kg.

Sidor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Tak, wyjdż od jakiś 3000kcal na diecie redukcyjnej i zobaczysz jakie będą efekty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta wysokobiałkowa!Doradzcie!

Następny temat

KREATYNA+GLUKOZA A DIETA REDUKCYJNA???

WHEY premium