SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy rok - nowy cel

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Witajcie. CHciałbym w tym watku dowiedziec sie o moim nowym planie ktory chce z nowym rokiem wdrążyć. Mianowicie jesli chodzi otrening cwiczyłem 10 miesiecy w domu , wiekszosc bez szczegolnego planu i od miesiaca na profesjonalnej siłowni. Jesli chodzi o diete zapusciłem sie i robiłem redukcje do sierpnia. WTedy waga była 76 i bf około 16( zejscie z 23-24%) Od wrzesnie do teraz byłem na masie jednak jadłem lekko ponad bilans zerowy .Aktualnie siła poszła troche w gore lecz triceps klata stoja, wyglad na plus jednak patrzac od pasa w gore. Po prostu mam szerokie biodra i mimo rozbudowania góry nadal wyglada to mizernie. Zamierzam przejsc na mini cut . Trenujac 4 x w tyg bilans zerowy wynosi 3100. Na mini cut byłoby to 2500 kcal. Nie mam duzo miesnie ale bardzo mnie meczy to ze tłuszcz odstaje duzo na brzuchu i biodrach w ktorych mam 104cm a w pasie najszersze miejsce 90cm.

Moj plan treningu
1,
przysiady ze sztanga na karku 4s
wykroki 4s
wyciskanie sztangi na poziomej 4s
wyciskanie sztangi na skosnej 4s
ohp na maszynie 4s
wyciskanie wasko 4s

2. martwy ciag klasyczny 4s
wiosło nachwyt 4s
face pull 4s
uginanie na biceps ze sztanga 5s
Przed treningiem 10 minn bieznia po treningu 10 min bieznia . 8-10km /h

Na mini cut zero aerobów i interwałów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Jak narazie minely 2 dni od zrobionej klatki i trica barki. Do następnego treningu tych parti zostalo tez 2 dni wedlug planu 2x w tyg partia raz na 3 tygodnie. Ale jak narazie mam jeszcze duze zakwasy wiec watpie by 2 dni zregenerowaly sie w 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dalbym nieco bardziej zlozony schemat, nieco bardziej obciazajacy w treningu nr 2, mozesz dac podzial gora/dol
lub klasyk push/pull

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 433
Wytrwałości i determinacji w realizacji planu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Czy w przeciągu tygodnia po 2x te treningi sa malo objętościowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak chcesz lecieć systemem push pull 2 x tydzien to sobie gotowca weź, etap chyba 5
https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Co do treningu chce zrobic tak jednak
Pon klata triceps

Wyciskanie na płaskiej
Wyciskanie na skosnej
Wyciskanie na maszynie
Rozpietki
Wyciskanie francuskie sztangi
Prostowanie ramion na wyciągu
Wyciskanie sztangi wasko.
Pompki na poreczach wszystki 4s

Sroda plecy biceps

Martwy klasyczny
Wioslo hantlami
Przyciaganie v drazks do klaty
Przyciaganie drążka do klaty
Uginanie ramion ze sztanga lamana
Uginanie mlotkowo hantlami
Podciaganie na drazku podchwytem

Wszystko 4s

Piatek
Nogi barki
Martwy na prostych 4s
Przysiady 4s
Wykroki 4s
Wyciskanie na suwnicy
Wspiecia
Ohp
Wznosy ns boki
Face pull

Po każdym trenigu bieżnia
1 tyd 10 min
2 tyd 15
3 tyd 20 itd. 10km/h.

Przed i po treningu 5 gram bcaa. Uzupełnienie wpc i witaminy. Spalaczy nie ms sensu chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ze tak powiem oklepany split ale jak tak chcesz, na triceps i biceps za dużo sobie narzucasz po 2 ćwiczenia bym zostawił
podciąganie normalnie bym zrobił nachwytem przed treningiem bicepsów, jedno ze ściągań wyciągu wyrzucił
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Czyli na triceps moze wyciag gorny . franCuzy i wasko po 3 serie i dipy wyrzucić.

Naplecy zamiast podciagania podchwyt dac nachwyt. I na biceps 4s mlotek i 4s lamana? 8-9 serii w tygodniu na biceps triceps starczy? Aktualnie przy push pull 4x w tyg na jednym treningu robir 8 s na tw partie . w tym planie byloby polowa mniej.

Lepiej 3 cw po 3 serie czy 2 cw po 4 serie?

Co do aerobow ok ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ja jestem zwolennikiem mniejszej ilosci cwiczen a zrobić je porządnie w 5-6 seriach niż skakać z jednego ćwiczenia na drugie. Dipy akurat bym zostawił i do tego dał wyciąg. Masz już 3 wyciskania kolejne wąsko Ci już nie potrzebne.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 291 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6199
Wyciskanie na płaskiej
Wyciskanie na skosnej
Wyciskanie na maszynie
Rozpietki
Wyciskanie francuskie sztangi 4s
Prostowanie ramion na wyciągu 4s
Pompki na poreczach wszystki 3s

Sroda plecy biceps
Podciaganie na drazku
Martwy klasyczny
Wioslo hantlami
Przyciaganie v drazks do klaty
Uginanie ramion ze sztanga lamana
Uginanie mlotkowo hantlami

Wszystko 4s

Piatek
Nogi barki
Martwy na prostych 4s
Przysiady 4s
Wykroki 4s
Wyciskanie na suwnicy
Wspiecia
Ohp
Wznosy ns boki
Face pull

Dam glowne 2 cw na triceps i dipy 3x maxa by dobic klatei triceps. Zaznaczam ze dipy i podciaganie robie na maszynie odpowiednio 30 i 40kg dodane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Szkielet34232
Czyli na triceps moze wyciag gorny . franCuzy i wasko po 3 serie i dipy wyrzucić.

Naplecy zamiast podciagania podchwyt dac nachwyt. I na biceps 4s mlotek i 4s lamana? 8-9 serii w tygodniu na biceps triceps starczy? Aktualnie przy push pull 4x w tyg na jednym treningu robir 8 s na tw partie . w tym planie byloby polowa mniej.

Lepiej 3 cw po 3 serie czy 2 cw po 4 serie?

Co do aerobow ok ?


W Twoim przypadku o wiele lepiej sprawdzi sie mniejsza ilośc ćwiczeń a więcej serii.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla dziewczyny na redukcję

Następny temat

Trening w domu na masę

WHEY premium