SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOGI TYTANA - cykliczność str. 6

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1352
No Czawaj pytanko do Ciebie:)
nie posiadam zadnego dostepu do maszyn,teraz dopiero znalazlem ten temat, ale nie wszystkie wymienione przez Ciebie tutaj cwiczenia hmm.. rozumiem czy tez wyobrazam sobie. a wiec:
1. "Hack przysiady wąsko" -ok ło so chozi?;)
2. "Uginanie nogi w tył z obciażeniem u kostki" -w jaki sposob mocujesz ciezar zeby ci nie latal po calej nodze?:P

reszta nie sprawia problemów:)
z gory dzieki za odpowiedz!:)
pozdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Tutaj masz obrazek jak mocuję talerz pod stopę:

http://static1.sfd.pl/1/images2006/20060615161005.jpg

Hack przysiady wyglądają tak:

http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.asp#3

A "wąsko" oznacz, że stajemy w nieznacznym rozkroku- powiedzmy 30 cm stopa od stopy.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1352
no za to mocowanie to ci sie I nagroda Majster Klepki nalezy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2176
czy przysiady wykroczne mogą zastąpić prostowanie nóg siedząc, czytałem, że angażują podobne mięśnie ale działają w inny sposób, może ktoś się bardziej rozpisać :)?
A mój plan od 3 tygodni jest taki:
-Przysiady ze sztanga za glowa 12,10,10,8,6 [55, 60, 60, 65, 70 kg]
-Przysiady wykroczne 12,10,8 (jw. czy się opłaca ?)
-Prostowanie nogi 12,12,10
-Wspięcia na palce 14,14,14 [26 kg] (na jednej nodze z hantlą po stronie nogi ćwiczonej)

Pozdrawiam gregorcio92 - świetny temat !!

" ... a co zdobyte, nigdy nie będzie szczytem " - Piotr Łuszcz !

Strony internetowe - www.eksperymentypsychologiczne.pl, www.grzegorzbielak.pl, www.twojefilmy.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
mysle, ze mogą[w pewnej mierze]; sa jednakże nawet wszechstronniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2176
"[w pewnej mierze]"
chodzi o to że nie jest to ćw. izolowane ? mój cel to siła i masa nóg, tak więc której z tych ćw. byłoby lepsze, czy jednak robić oba ?
Pozdrawiam gregorcio92.

" ... a co zdobyte, nigdy nie będzie szczytem " - Piotr Łuszcz !

Strony internetowe - www.eksperymentypsychologiczne.pl, www.grzegorzbielak.pl, www.twojefilmy.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jest izolowane[pół]; ale mniej niz prostowanie; pracuje większa ilość męśni- bardziej angażuje sie tylna i przyśrodkowa częśc uda

możesz spokojnie je wlączyć do treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2176
wielkie dzięki, SOG !

" ... a co zdobyte, nigdy nie będzie szczytem " - Piotr Łuszcz !

Strony internetowe - www.eksperymentypsychologiczne.pl, www.grzegorzbielak.pl, www.twojefilmy.org 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
Siema mam prośbe czy może mi ktoś z was napisać dobry plan na nogi...cwicze na siłowni 4 lata jestem dobrze zbudowany w korpusie ale moje nogi to porażka wstyd mi chodzic w spodenkach pozatym zle to wyglada..cwicze nogi od 2 miesiecy same przysiady ze sztanga...
2x w tyg powinienem dorzucic bieganie ? zalezy mi zeby nie leciec z masy tylko przybierac posiłki jem systematycznie ..male ilosci po 5-6 razy dziennie...cwicze takze amatorsko boks..silownie mam w domu lecz nie mam w atlasie opcji na cwiczenia nog tylko sama sztanga. Podam teraz moj plan cwiczen przez 4 lata tak cwiczylem to moj wlasny plan:
Poniedzialek: 6 weidera,Klatka+biceps
Wtorek: 6 wiedera, przysiady ze sztanga
Sroda: 6 weidera, plecy+tricpes
czwartek: 6 weidera,przysiady ze sztanga
Piatek: 6 wiedera, barki
sobota-odpoczynek
niedziela-odpoczynek
Proszę o rady i sugestie byłbym bardzo wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
4 lata trenujesz i bawisz się w szóstke wiedera; nie przewidziałem się

ponadto czemu 5 dni pod rząd, nie da sie tego lepiej poustawiac...

czytales art. od początku?

mam rozumieć, ze przez te 4 lata poprostu nie chciał sie treniwac nóg a teraz sa efekty tego...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciekawy art według M. Brown... by Maniek87

Następny temat

Codziennie siłownia w wieku 15 lat...

WHEY premium