SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR - Rób formę na lato z HI TEC! 8 osób (4M+4K) - 10 tyg!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 637 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4377
Cześć, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę.
Dodatkowe warunki firmy Hi-Tec
-ukończone 18 lat
-minimum 300 postów
-Co najmniej 3 miesiące na sfd.pl

ANKIETA:
https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETY__TUTAJ_składamy_podania_do_weryfikacji!_[[[-t323656-s93.html#post3
Zgłaszam chęć uczestnictwa w teście.

Dlaczego ja ?
Moim najbliższym celem jest poprawa całościowej formy. Zależy mi na maksymalnej redukcji tkanki tłuszczowej oraz wzroście masy mięśniowej. Trenuję już bardzo długo, bo od zimy 2009 roku, mimo to efektów kulturystycznych zawsze brakowało.
Działo się tak, ponieważ zawsze obok siłowni były inne sporty. Sztuki walki, bieganie, crossfit. W tym momencie czuję się na siłach dźwignąć na siebie prawdziwą kulturystykę i co najważniejsze - chcę to robić. Zależy mi na tym przede wszystkim dlatego, że jestem w trakcie robienia kursu trenera personalnego, przez co sam czuję, że moje treningi i pojęcie o tym jak ćwiczyć, żeby był efekt nagle skoczyły kilkanaście pięter wyżej. Trenuję w dużej sieciowej siłowni, w której po zakończeniu kursu będę na 90% pracować, wobec czego dodatkowo zależy mi na poprawie sylwetki, celem lepszej autoreklamy.

Mam bardzo dobrą technikę ćwiczeń (także wielostawowych, olimpijskich, które uwielbiam), pojęcie o suplementacji, jem z głową i kaloriami, które zapisuję na myfitnesspal.

Dodatkowo prowadzę bloga, na którym chętnie będę publikował efekty współpracy (www.becominghero.pl dawniej www.becominghero.blogspot.com, facebook.com/becominghero).

Sport i żywienie są moją pasją. Na co dzień jestem studentem drugiego roku medycyny, więc moje życie skupia się wokół treningów, gotowania, siedzenia na dupie i uczenia się. No i prowadzenia bloga. Wysypiam się (ponad 8h dziennie), nie piję, nie ćpam, nie chodzę na d*****.

Według pure'owej maszyny liczącej skład ciała mam 14% bf, jeżeli mam 14% to moim celem jest 6 i naprawdę duże, olbrzymie obwody. Strasznie podjarałem się kulturystyką, jednak wiem że facet musi być też sprawny wobec czego notorycznie urozmaicam swoje treningi o crossfitowe WODy i inne zabawki, zwiększające moją motorykę.

Jestem strasznie zmotywowany, jestem w stanie prowadzić ciekawy i rzetelny test na sfd, na blogu, na facebooku. Jestem pewien, że współpraca przebiegnie tak wspaniale, że przekroczy Wasze oczekiwania!!

Zależy mi na udziale tak bardzo, że jeżeli cokolwiek Wam nie będzie odpowiadało jestem w stanie WSZYSTKO zmienić (no nie rzucę studiów bo rodzice umrą z rozpaczy, i dziewczyny też nie rzucę, bo ogólnie nie lubię rozpaczy ) tak, aby spełniało Wasze nawet najdziwniejsze wymagania. Mój poziom motywacji jest tak wysoki, że nawet nie piszę że chcę wziąć udział w teście żeby znaleźć chęć walki, bo bardziej się nie da być zdeterminowanym na sukces!

proszę proszę proszę!!




Zmieniony przez - Wibor w dniu 2014-05-04 17:07:08

Zmieniony przez - Wibor w dniu 2014-05-04 17:46:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11398 Napisanych postów 72683 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958562
Grono moderatorów i weryfikatorów działu "Suplementacja - NASZE TESTY i promocja" zadecydowała iż OSOBAMI WYBRANYMI DO TESTU "RÓB FORMĘ NA LATO Z HITEC" i przeprowadzenia 2 osobnych tematów testowych (osobno kobiety, osobno mężczyźni) zostali:


KOBIETY:
1. eveline
2. anchy
3. ann...
4. Ola1

MĘŻCZYŹNI:
1. Rutkow
2. RafalRRRR
3. kuba_n
4. SZTYWNY91


Gratulacje!

- Pełne info o prowadzeniu testu sponsorowanego na zasadach rywalizacji w podwieszonych tematach w tym dziale. Proszę o ich dokładne przeczytanie oraz w 1 poście tego tematu - proszę go sobie jeszcze raz przeczytać

- Prosimy o rozbudowane wypiski , najlepiej codziennie, mile widziane bogate foto lub video relacje

- Jeżeli jesteście niepewne diety czy treningu , przed rozpoczęciem testu proszę umieścić je w odpowiednich działach na forum ,by poddać ocenie lub w dziale sponsora tematu.

Poproszę o wybranie w swoich testowych ekipach po 1 osobie, która będzie odpowiadała za przesłanie do mnie wszystkich zebranych zamówień w obu turach zamawiania supli: teraz na początku i za około 5tyg w drugim etapie zamówień.
Proszę zebrać: pełne dane adresowe wszystkich testerów w swoim gronie (K/M) + nr kontaktowe oraz wybrane zestawy suplementów / odżywek do kwoty 500zł ze strony hitec.pl (tylko i wyłącznie z tej strony bierzecie ceny, proszę nie brać zestawów promocyjnych pod uwagę!)
Proszę o zestawienie odżywek i suplementów wg wzoru:
- nazwa odżywki
- link do niej ze strony hitec.pl
- ilość sztuk
- ewentualne dodatkowe info, np. o smaku


Całość, gdy będzie spisana w np. plik tekstowy - proszę podesłać na mojego maila, którego podam zainteresowanym osobom na pw (wpierw proszę więc o kontakt przez opcję PW)


Jak otrzymam wszystkie dane to podeśle je do osoby , która zrealizuje zamówienie.

Po mniej więcej 5 tygodniach proszę o zebranie drugiej części zamówień - do kwoty ok. 500zł ze strony hitec.pl bierzecie ceny i podesłanie całości, ponownie z danymi adresowymi i nr telefonu do mnie.
Nie bierzecie pod uwagę zestawów promocyjnych, jak czegoś nie jesteście pewni najpierw pytajcie, potem zbierajcie zestaw w całość.


Start testu powinien nastąpić niezwłocznie po otrzymaniu wygranego zestawu. Ustalcie szczegóły między sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
GRATZ ! Nie będę ukrywał, który test będę śledził z większą ciekawością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1089
gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51575 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie, wielkie dzięki! Graty dla pozostałych testerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dzięki wielkie za wybór

(ja też chcę do dziewczyn )

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79357
gratulacje i powodzenia

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47591
Dzięki wielkie !!! :)

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7527 Napisanych postów 49535 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385571
Super dzieki pierwszy raz sie zalapalem wiec jest jeszcze wieksza motywacja , ciezko bedzie dorównać takim wyjadaczom jak kuba i Rafal ale damy rade Jeszcze raz dziekuje za wybranie mnie do testu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy w USA

Następny temat

co dołożyć?? Biegacz

forma lato