SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikołaj Ludwin - naturalna siła 2017

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Mikołaj jeżeli masz momenty że wygladasz słabo, podjadasz, nie trzymasz michy to pomyśl sobie o mnie... ja jestem w o wiele większym bagnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
wojtekztr - akurat śledzę regularnie Twój dziennik i miska jest czysta, więc nie wiem czemu panikujesz

--------------------------

Wigilia

Wczoraj przekatowałem pull, dziś jeszcze wleci push z aerobami i można siadać do wigilijnego stołu Lubię ten okres świąteczno-sylwestrowy, bo to jest dla mnie zawsze relaks pod kątem psychicznym. Podsumowuję ubiegły rok i wyznaczam cele na kolejny rok, oczywiście nie tylko pod kątem sportowym.

Wyniki badań dałem do oceny kilku mądrym głowom, dziękuję za poświęcenie uwagi Panowie wyszły bardzo ok. Organizm doszedł do homeostazy, ale będę monitorował co kilka tygodni co tam w trawie piszczy. Myślę też kiedy się ponownie odpalić jeszcze nie mam skonkretyzowanego planu i tutaj się trochę waham.

Waga stabilna czyli cały czas około 92-92,5kg na czczo. Sylwetka też dalej jako tako się utrzymuje, ale wydaje mi się, że największe spadki jeszcze przede mną. Ostatnio trochę więcej podjadałem węgli (kosztem tłuszczu) i zauważyłem sporą moc na treningach dzięki temu. Te dni low-carb jakoś słabo u mnie działają. Rozpisek treningów nie chcę mi się szczerze mówiąc wklepywać. Miska do dziś do 16:00 będzie dopięta (przypominam, że ostatni czit poleciałem w 16.12) potem ładuję w opór drugi i trzeci świąt... też ładuję opór

Trochę zrobiłem wypieków, ale sernik mi nie wyszedł to wpyerdoliłem dziś cały na śniadanie za to brownie fasolowe nawet spoko i zabiorę do rodzinki na wigilijny stół







Życzę Wam Panowie i Panie wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia Dużo szczęścia, zdrowia, pomyślności i osiągnięcia wszystkich założonych celów !

Pozdro !



Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2016-12-24 10:55:08

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2016-12-24 10:55:44

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Smacznego i Wesołych

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dzięki Bzyku, wzajemnie
1

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Dziękować, dziękować! Obieraj cele i jazda, Tobie również życzę wszystkiego najlepszego ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Wesołych Mikołaj i smacznego ;D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
Organizm warca do siebie wiec treaz juz powinno byc tylko lepiej

Smacznego :D


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-12-24 15:22:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Najepszego Mikołaj i powodzenia w dalszych startach !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dzięki wielkie Panowie za dobre słowo ! Ja juz opędzlowałem z 12 pierozkow na rozgrzewke i czekam az sie zjedzie rodzinka

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Teraz jest okres świąteczny, więc można powiedzieć, że refleksyjny czas... byłem u rodzinki i udało mi się w końcu dostać zdjęcia z zawodów w Warszawie, które zrobił mój wujek takim fajnym aparacikiem w dobrej jakości Więc może nie sa to aktualne zdjęcia, ale myślę, że fajnie powspominać, więc zapodam kilka:
























Ogólnie to patrzę na te fotki i dochodzę do wniosku, że wyglądałem jak chłopczyk trzeba dowalić mięcha chociaż z formy startowej jestem w miarę zadowolony, ale pośladki i dwójki też bez szału.. trzeba brać się za robotę.


Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2016-12-25 23:26:50
2

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - plan, dieta, suplementacja

Następny temat

Progresja w treningu PUSH PULL hipertrofia + FBW A B sila

WHEY premium