SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs " Krata na Lato 2017"moduł III str 26

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
rutkow
jsdolan5
masti


Jeszcze jedna moja i kompletnie trywialna uwaga-ale często się o tym nieświadomie lub świadomie zapomina lub nie przykłada uwagi:

Jak coś robimy,to róbmy to na 100 %,wersje lajtowe typu 50%,75 % się nigdy nie sprawdzają




Masti Jeżeli ta uwaga dotyczy uczestników konkursu, to chyba trochę nie w porządku, dla niektórych już samo uczestnictwo w tym konkursie jest wielkim wyzwaniem i nie wierzę, aby ktoś zgłaszając się do tego konkursu, robił sobie jaja ( przynajmniej mam taką nadzieję). Dla niektórych 100% to tak jak dla innych 50% .Wszyscy wiemy, że kraty nie robi się w 3 miesiące, ale jak się ją chce mieć, to trzeba nad nią pracować cały rok, o czym świadczą zdjęcia liderów tego konkursu (brawo, Panowie!). Dla reszty - mam nadzieję - jest to początek pracy nad kratą i za to należy im się pochwała i szacunek, szczególnie że wszyscy zrobili postęp. Jeżeli Twoja uwaga ma nas zachęcić lub zdopingować do większego wysiłku, to dla mnie jest to strzał kulą w płot. Nikomu bardziej niż mnie nie zależy na tym, żeby stracić tłuszcz i mieć kratę .


i tu sie troche mylisz ,

da sie zrobić krate w 3 miesiace !



Rutkow z całym szacunkiem dla Ciebie ale się niestety nie mylę. Czy swoja sylwetkę wypracowałeś w 3 miesiące? Nie możliwe jest wziąć człowieka z ulicy który nigdy nie ćwiczył i w 3 miesiące sprawić aby miał sylwetkę atlasa. Chyba że będzie to młodzieniec który nic innego nie robi tylko od rana do wieczora przesiaduje na siłowni a dodatkowa ma do tego predyspozycje. Patrząc na osoby w tym dziale, które startują w tym konkursie wybudowanie kraty takiej jak u Ciebie jest wręcz niemożliwe w ciągu trzech miesięcy ( wyłączając z tego osoby które już tą kratę miały, teraz ją tylko dorzeźbiają, a ja im kibicuję i zazdroszczę). Patrzą na swoim przykładzie, może jak bym miał specjalnie ułożoną dietę i trening przyniosło by to o wiele lepsze i szybsze efekty choć w moim wieku i przy moim trybie pracy nie jest to łatwe a ja i tak nie startuję od zera bo jednak już troszkę ćwiczę i to co robię staram się robić na 100% w miarę swoich skromnych możliwości i o to przede wszystkim chodziło w mojej wypowiedzi. Ja ostatnią porządną kratę i sylwetkę miałem jakieś 35 lat temu ( niestety nie mam żadnego zdjęcia z tamtego okresu, a szkoda) w klatce miałem wtedy 120cm a w pasie 79cm i nie była to sylwetka wypracowana w 3 miesiace. Raczej nie dojdę już do takiej sylwetki ale te 3 miesiące udziału w konkursie traktuję jako początek budowania kraty czyli właściwie całej sylwetki ale zależy mi także na sile dla tego potrwa to może dłużej ale zamierzony efekt i tak osiągnę . Na razie podziwiam Was i cieszę się bo waga od bardzo dawna pokazała 85 kg z haczykiem więc idzie w dobrym kierunku . Jak zwykle znowu się za bardzo rozpisałem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
A tak przy okazji-jak są jacyś chętni by dołączyć do rywalizacji-zapraszamy-tu wpisujecie,że startujecie i zakładacie nowy temat--patrz strona 2 tego tematu.
Dajemy kolor i do przodu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
a ci co byli nic nie musza dopisywać? po prostu lecimy dalej?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Oczywiście- chyba....,że ktoś odpada? :)

Wracając do kraty i czasu jej zrobienia-tu chyba jest najszybsza i to na masie :)


Kondzio:




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
masti - gdzie Ty kratę widzisz na tych zdjęciach?
zabawiając się w ocenę to ja bym ocenił tak:
Czy widać kratę na załączonych zdjęciach
21:00 NIE
21:01 NIE

świniomasę i retencję widać za to bardzo dobrze, szczególnie na twarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
masti
Oczywiście- chyba....,że ktoś odpada? :)

Wracając do kraty i czasu jej zrobienia-tu chyba jest najszybsza i to na masie :)


Kondzio:








E, no taką kratę to na upartego ja też mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
No widzisz -a tak narzekałeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
masti
No widzisz -a tak narzekałeś :)



A, bo ja to czasami taka maruda jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Wiesz dlaczego-za mało trenujesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
masti
Wiesz dlaczego-za mało trenujesz :)


Hmmmmm, czekam na koszulkę


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2017-05-13 15:33:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa klaty po 40

Następny temat

Szajba,Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium