SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs :wyciskanie leżąć-wytrzymałość siłowa wg - kuba_n

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
na razie proszę bez spamu
muszę wrzucić na jutuba filmy, obrobić fotki i takie tam jeszcze inne

jakby co to zapraszam do mojego dziennika (link w podpisie)

masti - skróć jakoś nazwę tematu bo nie widać całej nazwy na liście tematów

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-04-06 17:50:45

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
o mnie
Wiek 35 wiosen
Waga na dziś: 95,4kg (waga na fotce pokazuje 96,3, ale przyjmuję wagę z pomiaru porannego, na czczo)
Wzrost 177cm
Staż - kiedyś dawno temu 5lat bardzo intensywnie, obecnie od września 2012 roku mocna walka z redukcją - szczegóły w moim dzienniku link

moja waga



seria rozgrzewkowa 43kg





seria próby konkursowej - 48kg x 35 powtórzeń
proszę o weryfikacje, wiem że na filmie słabo widać ciężar, ale zobaczyłem to dopiero w domu na kompie, za tydzień mogę zrobić film w taki sposób żeby nie było wątpliwości ile jest na sztandze








później chciałem sprawdzić maksa i było tak:

78kg x 4







97kg x 2







114kg x 0 - ale czuję że pójdzie, tylko po tym wielokrotnym byłem trochę spompowany







za tydzień zrobię trening dla sprawdzenia maksa, jeśli będzie dobrze spróbuję polecieć 2 wariantami naraz (wytrzymałość + siła)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
tak będzie wyglądał mój trening



tak miska + suple




Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2013-04-06 23:25:38

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
myślę że powinieneś skupić się na jednym...jak widzę Twój rozkład treningów,to raczej w stronę wytrzymałości



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-04-06 23:34:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
W Z O R EK
myślę że powinieneś skupić się na jednym...jak widzę Twój rozkład treningów,to raczej w stronę wytrzymałości



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-04-06 23:34:28


wiesz ja w obecnej chwili jestem na mocnej redukcji (która w końcu zaczęła dawać efekty), w konkursie wyciskania nie nastawiam się na żadną wygraną, na zawody się nie wybieram, w tej chwili liczy się dla mnie tylko redukcja tłuszczu

nie będę ustawiał całego rozkładu treningu i aerobów pod wyciskanie, ustawiłem je tak żebym mógł zrobić trening klaty 2 x w tygodniu (tak samo jak brzuch), trening idzie w środę na siłce prof gdzie mam dostęp do szerszej możliwości treningu oraz w sobotę (rezerwowo w niedziele) na siłce w domu mamy gdzie też mam spore możliwości treningu, ale tutaj będę robił samo wyciskanie płaskie

w przyszłą sobotę zrobię trening pod kątem sprawdzenia maxa i potem spróbuje zrobić wielokrotne, zobaczymy jak mi to wyjdzie

mój udział w konkursie ma pomóc mi w poprawieniu techniki wyciskania, tym bardziej że w poprzednim cyklu troszkę dokuczał mi prawy bark i prawy łokieć przy WL (następstwo gry w tenisa), oraz dużo dłużej męczy mnie lewę przedramię - ale ono nie przeszkadza przy treningu klaty
no i przede wszystkim ma mnie zmotywować do dalszego działania

jakbyś mógł ocenić moje próby pod kątem technicznym było by super

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699688
no niestety ale podczas ostrej redukcji nie ma co liczyć na przyrost siły
wg mnie powinieneś postawić sobie jeden konkretny cel i do niego dążyć
nie trzeba brać udziału we wszystkich konkursach jednocześnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
flex1976

nie trzeba brać udziału we wszystkich konkursach jednocześnie


wiem, wiem
to nie jest tak że jestem napalony na każdy konkurs czy na nagrody, tym bardziej że na wygraną nie mam szans
w konkursie biorę udział okazjonalnie, podobnie jak wcześniej w konkursie biceps & triceps...
podobnie jest w konkursie krata... gdzie z moim poziomem otłuszczenia ciężko mi będzie tą kratę do wakacji odkryć

ale zawsze mogę skorzystać na radach i bardziej się zmotywować do systematycznego treningu

do tego ten konkurs i konkurs krata... zmotywował mnie do uruchomienia mojej starej siłki z czego jestem bardzo zadowolony

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82724 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699688
spoko to tylko zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Pierwsze spostrzeżenie odnośnie wyciskania...podczas wykonywania boju nogi trzymaj stabilnie w jednej pozycji,zapierając się o podłoże.Po zdjęciu ciężaru ze stojaków,postaraj się ściągnąć łopatki do siebie tak żeby klata wysunęła się do góry...Skrócisz ruch i bardziej zaangażujesz klatkę.

Na przyszłość jak będziesz wchodził na ciężar maksymalny,staraj się mieć pomoc...to co widziałem przy 114kgryzykowne...

Proponowałbym zamienić ćwiczenia na biceps z tymi na triceps...chodzi o dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Te 114 to rzeczywiscie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrot rownowagi w diecie

Następny temat

Konkurs: wyciskanie leżąc-SIŁA wg.drazekm

WHEY premium