SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kittie ma NOBLA, a... Picie, ćpanie, pyerdolenie - to w kurniku zawsze w cenie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 115863

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ehhh jeszcze wczoraj euro było 4 coś dzisiaj już jest 4,1 a miałam wydawać z zyskiem polską walutę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
żądam silnej złotówki! gdyż ponieważ aż w tej walucie mam aktualnie największe zapasy poczynione a jak wrócę od taty to będę miała jeszcze większe pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 77697
Gocha: lightsheer to starsza wersja lightsheer duet, który posiada dodatkową końcówkę o większej powierzchni (szybsza depilacja bo jeden "strzał" obejmuje większą powierzchnię) która dodatkowo zasysa lekko skórę, minimalizujac ból. Małe powierzchnię ciała np pachy robi się ta mniejsza koncowka więc typ lightsheer' a nie ma tu znaczenia. Zwróc uwagę na ważność gruponu bo w zależności od partii ciała odetepy między zabiegami mogą wynosić nawet 2 mce oraz wez pod uwagę to ze 3 zabiegi mogą nie wystarczyc i może trzeba będzie dokupić kolejne a to nie jest tania impreza. Z doświadczenia wiem ze salony które wystawiają takie oferty na grupnie chcą jak najwięcej zarobić na "starym" lightsheer ( żeby kupić duet- najlepszy i bardziej popularny laser)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
dobre przeróbki na inso: http://www.insomnia.pl/Chamskie_..._vol._13_Zakaz_Wstępu_dla_osób_poniżej_15_roku_życia-t669253-s6699.html#eot



Zmieniony przez - Bull w dniu 2012-09-19 10:11:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Ja tylko chciałam powiedzieć, że te sceny z księdzem to u mnie w mojej mieścinie, tojest dzisiaj temat nr jeden w pracy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A ja chciałam dodać, że chodziłam do liceum salezjańskiego także mam doświadczenie, jak by ktoś się chciał pobawić ze śmietaną to udzielam kursów dziennie, wieczorowo i zaocznie

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-09-19 10:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
aha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a Kittie to już wszystko tłumaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
i korespondencyjnie też może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Ale wyslesz fotografie pogladowe .....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BlueCrocus Po zdrowie i sprawność

Następny temat

redukcja przy hiperprolaktynemi - cichoszka

WHEY premium