SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak robić siłe nie mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak ćwiczyć żeby powiększyć siłę przy jak najmniejszym wzroście masy mięśniowej?Wiem oczywiście że to nie będzie taka siła jak kogoś napakowanego ale wiem że są właśnie jakieś takie zasady trenowania żeby jak najbardziej zwiększać siłę przy proporcjonalnie jak najmniejszym wzroście masy mięśniowej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 732 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1623
Jak ćwiczyć żeby powiększyć siłę przy jak najmniejszym wzroście masy mięśniowej?

Szanowni Znawcy (szacunek, a nie ironia!)!
Odstraszacie tych, ktorzy CHCA MYSLEC.
Ochoczo rzucacie cyferkami, a kiedy was ktos zapyta o ZASADY/IDEE jakiegos TYPU treningu, to udajecie, ze nie wiecie, o co chodzi. W kazdym razie trudno od was to wyciagnac (patrz moj post: Najszerszy - ...)
Tutaj macie konkretne pytanie w postaci artykulowanych dzwiekow zapisanych znakami graficznymi:
"Jak ćwiczyć żeby powiększyć siłę przy jak najmniejszym wzroście masy mięśniowej?"
W sumie tez chetnie bym sie o tym czegos dowiedzial!

Przeciez dzieki objasnianiu IDEI unikniecie wszelkich "durnych" pytan i pytanek (durnych dla tego, kto juz zna IDEE), wiec wszystkim to wyjdzie na dobre.
Z wyrazami SZACUNKU
Hizballah



Hizballah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Atlas Ćwiczeń-polecam.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale żeś objaśnił Mi chodzi o zasady trenowania.Np słyszałem że jak chce osiągnąć coś takiego jak opisałem to trzeba robić duże odstępy między seriami bo wtedy coś tam w mięśniach się uzupełnia (chyba glikogen) i nie są mobilizowane dodatkowe włókna czy jakoś tak.No troche namieszałem ale właśnie chodzi mi o to żeby ktoś mi to dokładnie wytłumaczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tylko ze bedzie to sila w bardzo ograniczonym zakresie, np. wyciskanie na lawce.
Pamietaj ze sila jest wprost proporcjonalna do przekroju poprzecznego miesnia. Im wiekszy tym silniejszy. Do tego odpowiednia technika i masz recepte.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ale własnie w AĆ znajdziesz opis treningu na siłe i innych-sam sobie skumaj, jakie są różnice.Troszkę ruszyć głową nie łaska.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mawashi wiem że czym większy to silniejszy ale wiem że są jakieś zasady trenowania żeby jak najbardziej zwiększyć siłę przy jak najmniejszym wroście masy mięśnia.Ten Michał to jakiś nieuczynny to może od ciebie się dowiem.Bo jak narazie nikt nic konkretnego mi nie powiedział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jutro, musisz poczekac.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
a do jakiego sportu ci potrzebna ta siła?

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych"
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
poza tym jakich byś ćwiczeń siłowych nie zaczął to tak czy siak doprowadzisz do rozrostu mięśnia, oczywiście może być on większy lub mniejszy, ale będzie zawsze, szczególnie jeśli nic wcześniej nie trenowałeś

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych"
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cały czas trenuje box i do tego tak amtorsko bo z kaset Bjj.Wiem że mięśnie się powiększą jak coś się ćwiczy ale mi chodzi o ćwiczenia siłowe co przy jak najmniejszym rozbudowaniu mięśnia proporcjonalnie jak najwięcej siły dają.Czy naprawde nie słyszeliście o takich zasadach treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Wg. mnie w takim razie powinienes postawic na dynamike ktora jest nie ma sie co oszukiwac najwazniejsza w sportach silowych. Od tego typu cwiczen zyskasz dynamike a niewielki przyrost miesni bedzie latwy do skoordynowania. Poczytaj post w treningu "dynamika raz jeszcze"

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Palenie a trening

Następny temat

Plan treningowy na rzeźbe

WHEY premium