SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przytyć? Zmienić dietę? Kupić odżywkę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Witam! Mam 22 lata, jakieś 184 centymetry wzrostu i niestety ale jakieś 62 kg wagi. Jeśli chodzi o dietę, to można powiedzieć, że nie mam jakiejś specjalnie ustawionej. Jem po prostu to co jest w domu. Rano przed pracą (mam lekką, fizyczną pracę) jem bułkę z pasztetem albo szynką, popijam to herbatą, jakieś 10 minut przed pracą to samo czyli bułka + coś do picia. W czasie przerwy 4 bułki z szynką czy pasztetem + zupka chińska/gorący kubek. Po powrocie standardowo jem obiad tj. zupa + drugie danie (3 kulki ziemniaków, surówka, jakieś mięso), później coś przegryzam np. tosty z serem, potem na kolecję kanapki. Mimo tego, w ogóle nie mogę przytyć. Może kupić jakąś odżywkę albo więcej jeść, lub zmienić nawyki żywieniowe. Bardzo zależy mi na waszej pomocy, bo źle się ze sobą czuję, gdy wszyscy mi to wytykają jaki to szczupły jestem. Pozdrawiam! Krystian

EDIT: Zapomniałem dodać, że mam problem z produktami opartymi na mleku. Po zjedzeniu płatków z mlekiem po jakichś 30 minutach muszę iść do kibelka w sprawie wydalenia.

Zmieniony przez - Książe w dniu 2014-05-28 19:02:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
"albo więcej jeść, lub zmienić nawyki żywieniowe"
i jedno i drugie, jakość twoich produktów powala na kolana, poczytaj trochę podwieszonych tematów, oblicz zapotrzebowanie kaloryczne, ułóż przykładową dietę i daj ją pod ocenę.

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dietę ma każdy, to sposób żywienia. Twój jadłospis wygląda kiepsko.
Przy takim systemie odżywiania łatwo o niedobory.

J/W
Skoro Twoim celem jest budowa masy, organizm musi dostarczać nadmiar kcal ( energii )
W tematach podwieszonych znajdziesz niezbędne artykuły pomocne do ułożenia diety.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-05-28 19:18:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
Nie raz wydawalo mi sie ze jem duzo, a mialem identyczne warunki jak Ty nawet ten sam wiek. Jak sobie podliczysz ile jesz (kalorie) to zobaczysz ze z reguly wypelniasz zapotrzebowanie odpowiednie dla kobiety. Dlatego spisz sobie w kalkulatorze przykladową dzienną diete - zreflektuj sie jak mało dotąd jadłeś i dodaj kalorie. Organizm w kwestii jedzenia to matematyka - tyjesz = jesz za duzo, chudniesz = jesz za malo, waga stoi = jesz na poziomie 0.

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20
Obczaiłem te wszystkie kalkulatory i wychodzi na to, że dziennie spożywam tylko połowę z tego co potrzebuję (!) a cały czas myślałem, że dość sporo jem. Posprawdzam te diety i na pewno znajdę jakąś odpowiednią dla siebie, bo widzę, że niejedna osoba ma taki problem jak ja. Jeszcze jeśli można zapytać, to na razie stosować tylko dietę, czy dodać do tego odżywki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 679 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5991
przy wadze 62kg nie potrzebujesz zadnych odzywek. Spokojnie do 80kg przy takim wzroscie dobija sie na samym jedzeniu. I jak na razie poprostu sie dożyw, a jakby groził ci pułap 3500kcal to wtedy dorzucisz odzywki. Do obecnego bilansu kalorycznego dodaj max 300-400kcal na początek zebys sie nie podlał tluszczem

makro sie liczy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dietę układasz indywidualnie pod siebie, na bieżąco ją korygując.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór celu

Następny temat

Dieta na redukcje do oceny !

WHEY premium