SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spore uda u kobiety. Jak to zmienic?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
witam,
nie wiem czy w dobrym dziale umieściłam temat.
Jestem czytelnikiem forum od dłuższego czasu, jednak to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość.
Mam 20 lat. Od roku ćwicze regularnie (2-4 razy w tyg aerobik po 2h). Step, Magic bar, TBC, BUP,aerolates - czyli wszystko co jest mi dostępne. Do tego pływam raz w tyg przez 60 min.
Niestety oddziedziczyłam tendencje do tycia i dość 'solidną' budowę. Przez pół roku zrzuciłam 8kg. Mam 163 i waże ok 54kg(z moich pomiarów ok 23%) BF. Od pasa w górę mój wygląd jest do przyjęcia, jednak chciałabym zmniejszyć obwody ciała w dolnej partii - obwód uda ok 50cm.
Co do diety to pozostawia zapewne wiele do zyczenia jednak staram sie nie jesc zbyt pozno (do 20), 3-4 posiłki dziennie i dość regularnie,a wszytskie fast food-y, chipsy słodycze staram sie jesc srednio raz w mies,ale tez w niezbyt duzych ilosciach-wszytsko dla ludzi
Serdecznie proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
dodałam zdjęcie,ale cos sie nie wyswietla, wiec wstawilam je takze jako profilowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie daje sie zmniejszyc ilosci tluszczu w jednym miejscu, a jezlei chodzi o nasze najbardziej "problematyczne" miejsca to schodza one niestety zawsze na konice, jezeli w ogole chca schodzic.
Proponuje poczytac blogi kolezanek zmagajacych sie z podobnymi problemami.
Vajolet, mimo, ze schudla bardzo znacznie w gornej czesci ciala, nogi pozostaly praktycznie nie ruszone. teraz robi regeneracje na wakacje i podwyzsza metabolizm bo jej walka z udami ma charakter wiecznego odchudzania w ktorym zeszla do poziomu 1000kcal na dzien i jej metabolizm lezy na dwoch lopatakch.

Agak ktora schudla juz 10kg i zmiana jest znaczna (co mozesz zobaczyc) jednak nogi ida duzo gorzej.

Dla oddmiany mozesz popatrzec na blogi innych dziewczyn zmagajacych sie z brzuchami, ktore chudna zawsze w udach i rekach ale brzuch nie chce schodzic

No tak juz jest, da sie w koncu schudnac i z tych miejsc ale moze sie to wiazac z zejsciem z poziomem tluszczu duzo ponizej zrowego poziomu.

Zawsze jeszcze mozesz probowac masazy, ale odchudzic sie trzeba bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185


fot.2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 883
a nie myślałaś ze czasem ze te fitness na które chodzisz jest skupione na rozbudowie nóg... może zmień rodzaj ćwiczeń na bieganie, skakanka itp. przynajmniej 3 razy w tyg.
zmień sobie po prostu trening..

może masz wysoko kaloryczna dietę...zrób sobie analizę Diety jaką masz i sama stwierdzisz co i jak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
dziennie spożywam nie więcej niż 1500 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
udo jak u chłopa O_o faktycznie jest dość spore

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
Mam dokładnie taki sam problem. Dużo ćwiczę, ale budowa ciała zalezy od kształtu mięśni. Jedni mają smukłe długie mięśnie, inni dość szerokie. Ja niestety mam ten drugi typ. Radziłam się trenerów co z tym moge zrobić i co jest przyczyczną. Duża ilość składów itp ćwiczeń na zajęciach fitness które znacznie przyczynia się do rozbudowy czworogłowych. Jedyne co mi poradzili, to odpuszczanie sobie części powtórzeń tego typu ćwiczeń i duuuuużo aerobów i treningi kardio (przepalenie mięśni). Do tego streching- niezawodny sposób aby wysmuklić mięśnie.

Zmieniony przez - Efedryna w dniu 2009-06-18 03:01:55

Zmieniony przez - Efedryna w dniu 2009-06-18 03:02:48

Co różni kobietę od sztangi? Sztanga nigdy nie będzie za ciężka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
Kazali mi biegać godzinę dziennie. Zaczynam po sesji. zobaczymy czy to rzeczywiście coś pomoże. A tak btw to nie uważam , zeby Twoje nogi były jakieś ogromne. Moich nie widziałaś;)

Co różni kobietę od sztangi? Sztanga nigdy nie będzie za ciężka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
dziękuje bardzo Efedryna :) na pewno wskazówki sie przydadzą.

L3mon, jeśli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, to po co mówisz...?

Obliques- dzięki za posta, przeczytałam blogi dziewczyn, na pewno znajde w nich coś pomocnego dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 155 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 883
a tu jest temat o ćwiczeniach na uda https://www.sfd.pl/Jakie_ćwiczenia_na_uda_-t20536-s2.html i tam też znajdziesz linki do stron z ćwiczeniami

Pozdrawiam i życzę powodzenia w bodybulding
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna(amator)

Następny temat

po treningu?

WHEY premium