SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia na uda?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 294674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
jak juz macie zamiar biegac to nie po betonie .... lasek , piasek , plaża , ale nie rowne powierzchnie ..

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 654 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14656
nieźle sie temat rozwinął przez te 6 lat,

hehe chyba jeden z najdłuższych

WHAT DON'T KILL YA,
MAKES YA MORE STRONG!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4
http://www.vns.pl/_uroda/cwiczenia_uda1.htm serdecznie polecam ta stronę Dzięki niej uda zrobiły mi się znacznie mniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25
WITAM!! JA MAM TROCHE INNY PROBLEM AMIANOWICIE JAKIES 3 LATA TEMU JEZDZILAM NA ROWERKU TAKIM STACJONARNYM USTAWIALAM SOBIE NA BARDZO DUZE OBCIAZENIA I UDA ZAMIAST MI CHUDNAC ROZRASTALY SIE WIEC PRZESTALAM JEZDZIC UDA MI SIE ZMNIEJSZYLY ALE NADAL WYGLADAJA JAK U PILKARZA UWIELBIAM CWICZYC CHODZE 2 RAZY W TYGODNIU NA FEETNES 2 RAZY NA BASEN I CWICZE TEZ W DOMU(30MIN. NA ROWERKU PRZY BARDZO MALYCH OBCIAZENIACH I 30MIN NA LAWECZCE)CO ZROBIC ABY TE UDA JESZCZE ZMNIEJSZYLY SIE MOZE POWINNAM ZACZAC BIEGAC?PROSZE O RADE

kasia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
HEh dziekuje bardzo za te rady, przydadzą mi sie bo mam strasznie grube uda 50cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30
Polecam Ci stronę http://www.bodyworkout.pl/index.php?strona=exercisess&A1=on&A2=on gdzie jest masa ćwiczeń na uda, napewno znajdziesz tam coś dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
witajcie mam 18 lat moj problem to pulchne uda waze 67kg i mam 165 wzrostu chciałabym schudnac cwiczyłam 4 miesiace ale na udach rozrosły sie miesnie co mam robic ratunku!!!
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pas wyszczuplający

Następny temat

posiłekw czasie łączonego treningu

WHEY premium