SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grube uda i pośladki - jak to wszystko spalić?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Cześć.
Mam ok. 195cm wzrostu i 92kg wagi. Problem polega na tym, że o ile większość kształtów części ciała jest w porządku, tak uda i pośladki są wystarczająco różniące się od reszty i nieco za duże. Ten opis jest już sam w sobie śmieszny i komiczny, ale stwierdziłem, że czas wziąć się za siebie i coś z tym zrobić. Mam dosyć przymierzania kolejnych par spodni w sklepie i niekupowania ich tylko z racji tego, że mam za duże uda albo za grubą dupę. Pytanie do Was, co muszę zrobić, żeby jakoś sukcesywnie zrzucić wielkie uda i dupsko? Dieta? Intensywne ćwiczenia? Jakie?
Mam nadzieję, że pomożecie, pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3085
To jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w ciele to kwestia hormonów, pewnie masz dość mało testosteronu. Proponuje trening siłowy 3 razy w tyg (po siłówce 30 minut marszu na bieżni / rowerek, w zakresie tętna 50-65% HR max - swój HR max obliczasz odejmujac swój wiek w latach od 220) + dieta redukcyjna. pzdr i wytrwałości! :)

Trener personalny / psycholog

Jeśli pomogłem, albo dowiedziałeś się czegoś wartościowego - przyznaj SOG-a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8
Jesteś w stanie nieco uściślić pojęcie treningu siłowego - jakieś precyzyjniejsze wskazówki co do ćwiczeń? Przypominam, że nie chcę rzeźbić, a jedynie spalić i usunąć nadmiary tkanki tłuszczowej. Dieta redukcyjna? Indywidualna dla każdego przypadku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3085
Trening siłowy, trening z obciążeniem - sztangami, hantelkami, ciężarem własnego ciała, atlasy na siłownii. Dieta redukcyjna to dieta z mniejszą ilościa kcal niż potrzebuje Twój organizm, chodzi o to żebyś zaczął czerpać energie z tłuszczu. Możesz robić same ćwiczenia aerobowe (rower bieganie szybki marsz), ale będzie to trwało zdecydowanie dłużej i efekty będą gorsze niż w przypadku treningu siłowego + aerobowego. Poczytaj na forum jest masa tematów, pzdr :)

Trener personalny / psycholog

Jeśli pomogłem, albo dowiedziałeś się czegoś wartościowego - przyznaj SOG-a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja a naderwane więzadło z boku w kolanie

Następny temat

odzywianie sie w czasie przerwy regeneracja

Wiecej