SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAY CUTLER - IFBB PRO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 733943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
pandorum nie uważam, że wszystkie,bo był pewny siebie,bo wtedy królem był Coleman, ale jak już wygrał pierwszą (moim i wielu zdaniem Coleman był wtedy lepszy) to rok później wyglądał średnio i temu przegrał z Dexterem, bo jak już pokonał Colemana to myślał, że nie ma mocnych,ale są i mam nadzieję, że w tym roku Phil lub Kai odbiorą mu tytuł i wyślą na emeryturę, bo mimo b.dobrze wypracowanych mięśni nie zasługuję na bycie mistrzem kilka lat i 3xMr.O mu powinno starczyć ;) czas na zawodników pokroju Heatha, Dextera, McMillana, Winklaara itp
To moje zdaniem i jego będę się trzymał co nie zmienia faktu, że mam szacunek dla Cutlera za to ile osiągnął :D

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
akurat mcmillan i dexter to maja ze soba tyle samo wspolnego co ja mam z mercedesami

a powiem ci, ze nigdy w mercedesie nie siedzialem, jeszcze nie siedzialem hehe

Dexter niski, ale do.j.e.b.any knypek ktory jest bardzo proporcjonalnie zbudowany, a mcmillan ma wysoka, rozlozysta, barczysta, wspaniala sylwetka. Mcmillan wyglada o wiele lepiej IMO niz dexter pomimo tego, ze na scenie przegralby z dexterem na 100%. Wolalbym jednak 100razy bardziej wygladac jak cedric, chcialbym zeby byl kiedys mr.O tylko zeby to sie stalo musialby wrzucic z 30funtow miesa i nie wiadomo jak to sie odbije na calej sylwetce, czy dalej bedzie mi sie podobalo to jak sie prezentuje.

A co do Jaya, to jesli przygotuje forme jak rok temu znowu wygra, jesli choc troche zblizy sie do ubieglorocznej formy tez wygra, lecz jak spartoli przygotowania to emerytura, ale na pewno tytułu nie odbierze mu Phil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Sadzac po tym jak sie prezentuje chyba tylko kontuzja odebrala by mu mr o w tym roku.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3453
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
Mocno ubity fotki pokazują kto jest faworytem MR. O. Na obecną chwilę myślę, że tylko Kai w życiowej formie może mu zagrozić, ew. Cutler coś zepsuje i przegra na własne życzenie, pamiętajmy że po ostatniej Olimpii podniósł sobie poprzeczkę i forma gorsza niż ostatnio będzie traktowana jako porażkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 603 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16407
temu pomagierowi placi zapewne zeby z nim cwiczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajny filmik widzielscie????





stary ale git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816






nie wiem czy nowe ale wrzucam


Zmieniony przez - davidooo w dniu 2010-05-31 12:11:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
jesli nowe to kozak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DENNIS JAMES - 12 dni przed MRO

Następny temat

Branch Warren - przed MRO!!!!

WHEY premium