SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duża redukcja, odliczanie od 100kg w dół, 6miesiecy str.39

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Wojo, mam wydrukowane przepisy w kuchni z Twojego wątku, ale nie mogę się zebrać do zrobienia, czasu nie było. W weekend na pewno sobie odbiję, jutro zrobię ten miętowy tylko bez mięty

Dobrze, że się odezwałeś, bo myślałam o Twoim dzienniku co tam nowego, ale linka mi się nie chciało szukać

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-08-31 22:36:40

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Nie długo wrzucę morszczuka z wiórkami kokosowymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
wojo zmc
Nie długo wrzucę morszczuka z wiórkami kokosowymi


Ty mi kopiec kreta wymyśl mistrzu

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Dzisiaj impreza, miska słaba, wstałam późno...No nic, na chwilę obecną miska dzisiejsza wygląda tak, muszę zaraz wyjść, więc już nic nie wcisnę. Nie wiem czy coś wpadnie jeszcze wieczorem, zobaczymy co będzie na imprezie do jedzenia.

I trening odbębniony




Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Wstałam dzisiaj rano i byłam w szoku, bo na czole wyskoczyły mi czerwone plamy - pierwszy raz w życiu wyglądało jakbym była na coś uczulona!

Ciekawa jestem czy organizm po 1,5m-ca nieotrzymywaniu syfu nie zareagował tak na jego małą dawkę. Wypiłam wczoraj niecałe pół szklanki coli z wódką i zjadłam ze 3-4 czipsy - prawie tyle co nic i już taki efekt by był?

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
Ale jaja, dostałaś opyerdol od organizmu :D dobrze, że dzisiaj niedziela i nie musisz nigdzie iść (no, mam nadzieję, że nie musisz :D). Poza tym ok? Nic Cię nie swędzi, nie spuchłaś gdzieś?
Mnie to znowu dziko czyści, jak coś zasunę niezbyt, nawet chleb nie taki, jak zwykle. Z drugiej strony nie muszę jeść nic przeczyszczającego, nawet banany i kakao nie działają :D trzymaj się, podglądam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Guiyuan
Ale jaja, dostałaś opyerdol od organizmu :D dobrze, że dzisiaj niedziela i nie musisz nigdzie iść (no, mam nadzieję, że nie musisz :D). Poza tym ok? Nic Cię nie swędzi, nie spuchłaś gdzieś?
Mnie to znowu dziko czyści, jak coś zasunę niezbyt, nawet chleb nie taki, jak zwykle. Z drugiej strony nie muszę jeść nic przeczyszczającego, nawet banany i kakao nie działają :D trzymaj się, podglądam!


"Opyerdol od organizmu" - boskie! Nigdzie nie muszę iść na szczęście, cały dzień leniuchowania. I nie spuchłam, nic nie swędzi, nie gryzie, nie drapie. To było pewnie pierwsze ostrzeżenie

Ja znowu mam jakieś zatwardzenie chyba, coś ciężko mi idą dwójeczki

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2165
Musia, to rumianek, gotowane warzywa i dużo wody, powinno pomóc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Dzięki, spróbuję, mam nadzieję, że pomoże, bo już trzeci dzień chodzę napompowana, (będzie intymnie teraz) - bąki puszczam, jeździ w brzuchu, czuję się jakbym z 5kg miała w jelitach, a bardzo małe wypróżnienia mam - i tak co kilka dni jest.

Zmieniony przez - Musia w dniu 2012-09-02 15:25:28

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Dzisiejsza miska i trening. A jutro pomiary






Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy dla mojej kobiety

Następny temat

jak się ujędrnić

WHEY premium