SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Damian -10kg & -16kg (s. 52)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 172978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
No właśnie się przymierzam do tego, ino szukam jakiejś przekąski do tego. Ogórki kiszone do wódki, a do piwa ? Bo nie słyszałem jeszcze o takim połączeniu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
6 w pracy w miarę szybko i 6 za jednym zamachem w domu po kilku godzinach. Generalnie w ciągu dnia spokojnie byłbym w stanie wciągnąć ponad 20 pączków.


W tamtym roku były 2 fajne konkursy w pracy, do wygrania 0.7l Absoluta w każdym - zgarnąłem obie flaszki.
1. Kto pierwszy zje pączka bez pomocy rąk
2. Kto pierwszy zje, bodajże, 8 pączków. Kumpel-konkurent, podczas gdy ja wcinałem siódmego, przerzucił mi ze swojego talerze jeszcze 2 pączki. I tak zdążyłem wszystko zjeść zanim reszta zjadła swoje.









Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394
Regenat
No właśnie się przymierzam do tego, ino szukam jakiejś przekąski do tego. Ogórki kiszone do wódki, a do piwa ? Bo nie słyszałem jeszcze o takim połączeniu :)


Marchewka, ogórek, papryka czerwona, rzodkiewki, melony - pokrojone w słupki albo większe kawałki. Jeszcze przed oficjalnym startem redukcji tym zastępowałem sobie standardowe maszkety przy oglądaniu filmów.

Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Ja wiem, ale do piwa czy kiszone pasują :) Żeby mnie nie zmuliło :)

A co do fot, to kurde smaka mi narobiłeś niebagatelnego tymi pącórami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
wódkę łykaj. Ja mam 2 tydz. abstynencji, do soboty, a wtedy tak jak Koniu pisał, wódka popijana wodą z cytryną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1010 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14394


Damian - http://www.sfd.pl/-t817447.html | s.19 | s.52
SIŁA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie ma wódki w domu. U mnie piją ino kolorowe, whisky, albo coś w ten styl.

Damian, masz wpi3rdol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Ja też mam kolory, zostały jeszcze, lubię piwko. A teraz będę lubował w czystych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9127
Hehe dobre fotki :) co do alku to jeszcze można tak jak radzi Koniu: wóda z colą zero :%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
[)@IVI!@/V Ty na tych fotkach to rok temu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny

Następny temat

dieta redukcyjna low carb do kontroli

WHEY premium