SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT chanuli

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 93015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
Martucca
Smaruj się 3 tygodnie, potem 1 tydz. przerwy i znów 3 tygodnie


Marta całe ciało, czy wybrane fragmenty? Ok dzisiaj posadzę. Sama juz nie mogę się doczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak smaruj, żeby codziennie inna częśc ciala z miękką skórą coś dostała (brzuch, udo po wew. stronie, dekold, ramię, cyc)

A przypomnij mi, jaki rozkład mialas teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
fajne motywy z kotami, szczególnie ten z kiełbachą głodomorrrrrrrrrrrrrrrrrrra, u mnie w domu na koty mówimy kotlet ( ale nie jemy nie nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
czastka
fajne motywy z kotami, szczególnie ten z kiełbachą głodomorrrrrrrrrrrrrrrrrrra, u mnie w domu na koty mówimy kotlet ( ale nie jemy nie nie


ja mam w domu 4 i mam fijoła na punkcie kotów. Miłość do grobowej deski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 67 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15607
Marta a czekoladę mogę na sucho i popijać winkiem? , czy tez dostanę wytyczne ile i kiedy jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz na sucho, jako deserek A wino to co drugi dzień na sos do mięcha przerób (odparuj w garnku i dolej tlustej śmietany), co byś nam w alkoholizm nie popadła

Z rozkładem to muszę trochę pomysleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1069 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25791
chanula

ja mam w domu 4 i mam fijoła na punkcie kotów. Miłość do grobowej deski


jednym słowem zeszłaś na koty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

syla33 na redukcji - wygrywam zdrowie i figurę

Następny temat

pomoc w ułożeniu treningu - cel : redukcja

WHEY premium